Spojte se s námi


Celebrity

Jaké největší hvězdy se prosadily díky úspěchu v Superstar?

První série pěvecké soutěže v České republice proběhla na jaře v roce 2004.  A díky této soutěži nastartovalo svou hudební kariéru spoustu známých osobností. Nevíte kterých? Tak si je pojďme představit.

Publikováno

dne

První série pěvecké soutěže v České republice proběhla na jaře v roce 2004.  A díky této soutěži nastartovalo svou hudební kariéru spoustu známých osobností. Nevíte kterých? Tak si je pojďme představit.

Aneta Langerová (*1986)

Benešovská rodačka je česká zpěvačka, hudebnice a skladatelka. Od šesti let hrála na klavír, na kytaru a zpívala. Nejprve vyhrála televizní pěveckou soutěž DO-RE-MI. V roce 2004 vyhrála první řadu hudební talentové soutěže Česko hledá superstar. Vidět jste ji mohli také v roce 2010 v taneční show StarDance. Aneta se ve svém soukromí netají svou lesbickou sexuální orientací.

Největší hity

 1. Hříšná těla, křídla motýlí 2004
 2. Voda živá 2004
 3. Srdcotepec 2004
 4. Motýl 2009

Monika Bagárová (*1994)

Monika Bagárová, narozená v Brně, je česká zpěvačka romského původu. Pochází ze známé hudebnické rodiny. V roce 2009 se účastnila soutěže Česko hledá superstar a umístila se na 5. místě. V roce 2010 získala ocenění Objev roku v anketě Český slavík a nazpívala také duet s Karlem Gottem nebo ústřední píseň pro pohádku Čertova nevěsta. Mimo svou hudební kariéru se může pyšnit dcerou se jménem Rumia, kterou má se svým bývalým partnerem Machmudem Muradovem.

Největší hity

 1. Sestra 2019
 2. Zůstaň se mnou 2019
 3. Vysněná 2022

Ben Cristovao (*1987)

Plzeňský rodák je český zpěvák, textař, sportovec a herec. V roce 2009 byl finalistou talentové soutěže Česko hledá superstar, kde skončil na 7. místě. V roce 2013 byl nominován v kategorii videoklip roku v anketě Český slavík. V roce 2015 vystoupil ve vyprodaném Foru Karlín. O rok později získal ocenění Český slavík v kategorii „nejstreamovanější česká skladba“. Málokdo ví, že Ben je vegan a zastáncem práv zvířat. Mimo to se aktivně věnuje brazilskému jiu-jitsu.

Největší hity

 1. Bomby 2013
 2. Těžký váhy 2014
 3. Sweet Chilli 2014

Markéta Konvičková (*1994)

Třinecká rodačka je česká zpěvačka. V roce 2013 úspěšně odmaturovala a následně získala inženýrský titul na ekonomické fakultě Vysoké školy báňské. Poprvé na sebe upozornila v roce 2010 jako finalistka soutěže Česko hledá superstar. V roce 2010 se stala objevem roku v anketě Český Slavík Mattoni a vítězkou kategorie objev roku v Hudebních cenách Óčka. Se svým partnerem René Kubošem má roztomilou dceru Amálku, která je také její hudební inspirací.

Největší hity

 1. Bloudím 2017
 2. AMI 2020
 3. Mama song 2023

Celeste Buckingham (*1995)

Slovenská zpěvačka narozená v Curychu má americko-švýcarský původ. Její matka je švýcarského původu a otec je americký lékař. Celeste odmalička tancovala a zpívala. Navštěvovala také hodiny baletu. Když jí bylo 15 let, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská superstar, kde se dostala do finále. V současné době žije v Nashvillu v Tennessee.

Největší hity

 1. Já a ty 2012
 2. Run, run, run 2012

Zdroje: Nova, Wikipedie

Komentovat

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Ondřej Sokol: Vzhůru k nebesům ho vynesla píle a humor

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Publikováno

dne

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Po maturitě na gymnáziu absolvoval pražskou DAMU. Od roku 1999 působí v Činoherním klubu jako herec, režisér a od roku 2018 také jako umělecký šéf.

Sokol dal o sobě nejvíce vědět během působení v Činoherním klubu. V roce 2002 obdržel divadelní Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku za režii inscenace Osiřelý západ. Získal rovněž Cenu Thálie v kategorii Cena pro mladého činoherce do 33 let.

Miláček z televizních obrazovek

Kdo by si nepamatoval postavu pediatra Prokopa Hrubého, kterou hrál O. Sokol v letech 2006-2011 v Ordinaci v růžové zahradě. V seriálu mu hrála partnerku herečka Jitka Čvančarová.

Sokol si doposud zahrál ve dvou desítkách filmech, mezi které patří např. Occamova břitva, Vybíjená, Řachanda, Dvojníci, ve dvou filmech trilogie Zahradnictví: Dezertér a Rodinný přítel a další. Za vedlejší roli ve filmu Perfect Days – I ženy mají své dny byl nominován na cenu Český lev.

Na popularitě Sokolovi přidalo i jeho sedmileté působení v oblíbeném pořadu Partička na TV Prima (2009-2016). V pořadu působil spolu s M. Suchánkem, R. Genzerem a I. Chmelou. Za působení v partičce dostal dvakrát cenu Týtý.

Moderátor

Za posledních několik let se Ondřej Sokol vypracoval na spolehlivého moderátora různých televizních pořadů. Má za sebou moderování několika řad televizní show Tvoje tvář má známý hlas, několika ročníků vyhlášení hudebních cen Český slavík Mattoni.

V roce 2021 začal s moderováním soutěžního pořadu TV Nova Na lovu.

Osobní život

S bývalou manželkou a herečkou Kateřinou Lojdovou, má dvě děti – dceru Ester a syna Adama. Od roku 2019 je zasnoubený s Nikol Šantavou.

Po Česku jezdí také se svým stand-up vystoupením s názvem Celebrity.

Zdroje: zeny.iprima, CSFD, studiodva

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Z ďábelské pařmenky je krásná dáma. Podívejte se, jak Miley Cyrus oslavovala své 31. narozeniny

Publikováno

dne

Od sladké holčičky přes ďábelskou pařmenku až ke slušné dámě. Tak nějak by se dala popsat divoká cesta Miley Cyrus, která oslavila své 31. narozeniny. Krásně vystrojená si užila vystoupení, které věnovala především sobě.

Miley na jaře tohoto roku vydala očekávané album Endless Summer Vacation. Na něj už dříve nalákala své fanoušky singlem Flowers, jenž slavil velký úspěch, když se tento hit dostal prakticky hned do čela žebříčků hitparád.

Singl Flowers vydala americká hvězda už v polovině ledna. Velký úspěch zaznamenal především na platformě Spotify, kde za první týden získal historicky nejvyšší počet přehrání a to dohromady přes 96 milionů.

Cyrus již dlouhé roky překvapuje své fanoušky, ovšem nyní se definitivně zdá, že má své divoké období za sebou. I své 31. narozeniny slavila velmi poklidně.

S fanoušky o svém velkém dni sdílela tuto zprávu: „Můj letošní dárek k narozeninám byl VELMI značkový. Vystoupila jsem sama pro sebe a zazpívala své oblíbené písně včetně těch vlastních. První „živé“ vystoupení Flowers bylo pro publikum plné mých přátel a rodiny. Když vezmu tuto píseň zpět k semínku… senzačně vyklíčila. Jsem vděčná za růst nás obou. S láskou, Miley.“

Její náprava přitom začala už kolem 26. narozenin, kdy se lekla toho, že by mohla skončit jako její slavní předchůdci Kurt Cobain či Amy Winehouse, kteří zemřeli v 27 letech.

Postupně se tak Cyrus zbavila všech svých špatných zvyků a začala se vracet do světa střízlivých. Lehce ji ještě tento démon dostal do svých spárů během pandemie covidu, ovšem vše nakonec slavná zpěvačka zvládla a nyní se může radovat se svými blízkými.

Zdroj: Instagram, Wikipedia

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Co se sleduje na Netflixu? Fanoušky baví nová dokumentární série o zpěvákovi Robbie Williamsovi

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím.

Publikováno

dne

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím. Pojďme se podívat na to, co se v uplynulém týdnu nejvíce sledovalo a co vás může zaujmout.

Česká republika

Na první příčce oproti předchozímu vydání změnu nehledejme. I nadále je ve vedení čtyřdílná minisérie z období druhé světové války Jsou světla, která nevidíme (All the Light We Cannot See).

Druhé místo patří novince Robbie Williams. Jak už název vypovídá, nejedná se o nic jiného, než o dokumentární sérii o slavném zpěvákovi, jenž během svojí sólové kariéry lámal rekordy jako na běžícím páse.

K výročí 25 let od začátku kariéry vzpomíná na své mladé já i dlouhé roky, které strávil na výsluní. Animák Jednorožčí akademie (Unicorn Academy) se posunul o příčku nahoru a aktuálně mu patří třetí místo.

Následuje sedmá série reality-show Makléři z Hollywoodu (Selling Sunset). I tentokrát se můžeme těšit na vyšperkované domy a sídla, která se makléři snaží prodávat movitým zájemcům.

Elitní pětici uzavírá britské sci-fi Těla (Bodies), které se v žebříčku nachází pravděpodobně naposledy. Ostatně drží se v něm již 4 týdny.

Svět

Drama Jsou světla, která nevidíme, má i nadále nejlepší sledovanost mezi anglicky mluvicími seriály. Tentokrát má 10,1 milionu zhlédnutí a zároveň 38,7 milionů zhlédnutých hodin.

Mezi neanglicky mluvícími seriály již není první Lupin, ale 3. série tureckého dramatu Šikovný krejčí, který má 4,4 milionu zhlédnutí a přes 22 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Oblíbené