Spojte se s námi


Lifestyle

Horoskop pro Ryby: Rok 2024 vám přinese posun ve všech směrech

Milé Ryby, jestliže očekáváte ve vašem životě vývoj a posun, přijde v novém roce 2024. Láska, kariéra, vzdělání i finance se pohnou do jiných sfér. Očekávejte však, že v jistých oblastech vás mohou čekat i pády. Připravte se na to.

Publikováno

dne

Milé Ryby, jestliže očekáváte ve vašem životě vývoj a posun, přijde v novém roce 2024. Láska, kariéra, vzdělání i finance se pohnou do jiných sfér. Očekávejte však, že v jistých oblastech vás mohou čekat i pády. Připravte se na to.

Začátek roku bude v oblasti lásky velice příznivý a přívětivý. S ničím si nedělejte starosti a svou drahou polovičku vezměte na romantický výlet. V období února a března vás může v oblasti lásky a vztahů potkat složitější období. Snažte se být trpěliví a spor postupně vyřešíte.

Pečujte o svého partnera

Zbytečné hádky mohou přijít také od října do prosince. Může se stát, že se váš partner bude potýkat se zdravotními potížemi. Proto vezměte zodpovědnost a rozhodování pouze na sebe a partnera zbytečně nezatěžujte.

Během roku pocítíte mnoho chvil, kdy budete vnímat váš vztah jako pevný, nezlomný a budete mít více příležitostí se s partnerem sblížit. Ideální měsíce pro budování pevnějšího vztahu jsou červenec a srpen.

Svou práci odvedete se skvělými výsledky

V oblasti kariéry ucítíte začátkem roku velkou sílu a odhodlání. Svou práci budete dělat s opravdu velkým nasazením a budete svědomití a poctiví v dosahování svých cílů. V březnu a v dubnu dostanete nabídku na práci v zahraničí. Stejná příležitost přijde i v srpnu a v září.

V říjnu a v prosinci si dejte pozor na konflikty v zaměstnání. Můžete tak velmi jednoduše přijít o dobrou pracovní pozici. Vybudujete si mnohem lepší pracovní podmínky, než máte teď.

Pokud studujete, rok 2024 pro vás bude velice příznivý. Soustřeďte se na zdolávání překážek a neodvádějte pozornost od vašeho studia. Pokud studujete manažerské a umělecké obory, čekají na vás výjimečné odměny.

Dejte si pozor na finance

Oblast financí pro vás bude v novém roce jako na horské dráze. Soustřeďte se na zlepšení své finanční situace, protože vám hrozí větší náklady na jednu oblast, kterou musíte pravidelně financovat. Pokud se správně rozhodnete podstoupit určité kroky, své problémy zažehnáte.

Může se stát, že budete žít v jisté finanční nejistotě. Své finance máte ale v pořádku a věnujete jim patřičnou pozornost. Vyvinete novou iniciativu, jak své finance posunout ještě dál.

Zdroje: AstroSage, redakce

Oblíbené