Spojte se s námi


Ostatní

Herecké trio z Harryho Pottera se má setkat ku příležitosti dvaceti let od prvního filmu

Publikováno

dne

Herecké trio z populární série Harry Potter se opět setká. Mělo by se tomu tak stát ku příležitosti dvaceti let od prvního filmu. Zároveň by měl vzniknout film, kde by trojice vzpomínala na natáčení po vzoru setkání sitcomu Přátel.

Již za pár dní tomu bude dvacet let, co vyšla na svět populární série Harry Potter, nebo přesněji první film s názvem Harry Potter a Kámen Mudrců.

K této příležitosti by se mělo sejít trio herců, tedy Daniel Radcliffe, Ema Watson a Rupert Grint ve studiu Warner Bros v Anglii.

Produkční společnost by společně s herci chtěla zavzpomínat na tuto populární sérii a ráda by, aby vznikl film po vzoru sitcomu Přátelé.

V tom herci vzpomínali na natáčení a show měla mimořádný úspěch. Nutno ale říci, že stále není jisté, že se tohoto filmu dočkáme.

Herci oficiálně nepotvrdili účast, třeba takový Radcliffe již v minulosti říkal, že je v tomto období vytížený a neví, zda si čas najde.

Taková příležitost by si ale dozajista účast zasloužila, a tak doufejme, že se uskuteční a diváci se dočkají dalšího filmu, i když již pouze vzpomínkového.

Zdroj: CNN Prima News

Oblíbené