Spojte se s námi


Hudba

Eminem letos po čtyřech letech vydá nové album, hostuje na něm legendární Dr. Dre

Tak v tohle zřejmě doufal málokdo. Eminem na začátku roku vydal novou skladbu a tím nekončí. Ještě letos totiž vydá celé nové album po dlouhých čtyřech letech. Oznámil to legendární Dr. Dre, který na desce hostuje.

Publikováno

dne

Tak v tohle zřejmě doufal málokdo. Eminem na začátku roku vydal novou skladbu a tím ani zdaleka nekončí. Ještě letos totiž vydá celé nové album po dlouhých čtyřech letech. Oznámil to legendární Dr. Dre, který na desce hostuje.

Skvělá zpráva pro milovníky hudby. Hvězdný Eminem se totiž rozhodl ke kroku, kterým potěší své fanoušky. Po dlouhých čtyřech letech podle všeho vydá nové album.

Jistým náznakem toho bylo už představení skladby Doomsday Pt. 2, která se objevila na kompilaci Lyrical Lemonade All Is Yellow, nicméně nyní je to vesměs potvrzeno.

Prozradil to totiž legendární Dr. Dre, jenž byl spolu s 50 Centem a Snoop Doggem hostem v pořadu Jimmy Kimell Live! Když toto hvězdné trio dostalo otázku na novou hudbu, ujal se odpovědi právě první jmenovaný.

Eminem se vrací na scénu

„Eminem pracuje na novém vlastním albu. To vyjde ještě letos. Už jsem s ním mluvil a schválil mi to tady oznámit. Na albu budu mít písničky i já, bude to velké,“ nechal se v pořadu slyšet Dr. Dre.

„Zítra uslyším to album poprvé. Drží si to v soukromí, takže jsem doteď nic neslyšel. Dokonce jsem neslyšel celé ani to, co jsem udělal. Ale letos to půjde ven,“ dodal.

Posledním albem, které Eminem vydal, bylo v roce 2020 Music to Be Murdered By. Od té doby se legendární rapper zúčastnil například fenomenální a ikonické halftime show při Super Bowlu v roce 2022, kde mimo jiné vystoupil po boku Dr. Dre a Snoop Dogga. Mimo to se při koncertu Eda Sheerana v Detroitu rovněž objevil na podiu.

Zdroj: XXL MAG, Twitter

Oblíbené