Spojte se s námi


Různé

Divoká plavba s Miss World Krystynou: Nezapomenutelné setkání influencerů v Praze

Kosmetický svět zažívá bouřlivý návrat s unikátní akcí Dermacol, která spojila mezinárodní a české influencery na sociálních sítích TikTok, Instagram a YouTube. Tento rok přilákala pozornost osobností s více než 17 miliony sledujících, kteří se sešli v Praze. Špičkou setkání byla plavba lodí „Coquette Cocktail“ s Miss World 2024, Češkou Krystynou Pyszkovou, která svou energií a úsměvem rozzářila celou událost. Spolumajitelka společnosti Věra Komárová zdůraznila, že cílem bylo ukázat Prahu v nejkrásnějším období roku a posílit dobré jméno Dermacolu po celém světě.

Publikováno

dne

Kosmetický svět zažívá bouřlivý návrat s unikátní akcí Dermacol, která spojila mezinárodní a české influencery na sociálních sítích. Tento rok přilákala pozornost osobností s více než 17 miliony sledujících, kteří se sešli v Praze. Špičkou setkání byla plavba lodí „Coquette Cocktail“ s Miss World 2024, Češkou Krystynou Pyszkovou, která rozzářila událost svým úsměvem.Spolumajitelka společnosti Věra Komárová řekla, že cílem bylo ukázat Prahu v nejkrásnějším období roku.

Kosmetická společnost Dermacol opět přivedla do života setkání mezinárodních a českých influencerů v oblasti kosmetiky. Letos toto setkání získalo pozornost od osobností z celého světa s více než 17 miliony sledujících.

Plavba Coquette Coctail

Plavba navazuje na úspěch předchozích ročníků v letech 2017 a 2018, nebyla to pouze výměna názorů a tipů na kosmetiku. Podle Věry Komárové bylo toto setkání hlavně aby ukázali hlavní město Prahu v nejkrásnějším období a podpořili značku.

Vrchol programu byla projížďka lodí nazvanou Coquette Coctail, během níž se influenceři měli možnost potkat s mezinárodními guru v oblasti make-up. Na lodi se sešlo více jak 30 zahraničních a 20 českých influencerů, kteří společně udělali atmosféru této události. Plavba se konala na počest Dermacol Love day.

Nečekaný host na plavbě lodí

Nečekaným překvapením na plavbě byla účast Miss World 2024 Česky Krystyny Pyszkové , která se stala ambasadorkou celého světa. Krystyna, která přijala pozvání jako jedno z prvních, strávila na plavbě tři hodiny plavbou plné hudby, jídla, drinků a tance. Její energie a zářivý úsměv dodaly událost zcela nový rozměr.

Na plavbě se ochotně fotila a podělila se o své dojmy z role Miss World. Vyjádřila své nadšení z možnosti reprezentovat Českou Republiku a Miss World na celém světě a více podpořit svoji charitativní činnost. Během plavby se o ní starala Silvie Sieger, která podtrhla její vnitřní krásu a osobnost.

Krystyna nám prozradila: „IG mi přinesl nové sledující a možnost reprezentovat Českou republiku i Miss World po celém světě. Účastním se světového tour a mohu ukazovat své vzdělávací programy, jak působíme, co jsme udělali a samozřejmě mi to otevírá dveře pro filantropickou činnost.“.

Propojení Kosmetické značky a Miss World

Dle ředitelky Dermacolu Věry Komárové je propojení Miss World a české kosmetiky ideální kombinací. Krystyna se pro Dermacol stala inspirací a představuje neskutečnou hvězdu pro české kosmetický ráj.

Věra nám sdělila své dojmy s propojen:“ Už jednou jsme to zkusili a propojili se s Taťanou Kuchařovou na deset let a měli jsme z toho úžasnou spolupráci. Tak dnes, po sedmnácti letech, co Taťana vyhrála, tak přišla Krystyna, která je pro nás neskutečnou hvězdou pro české kosmetické nebe“.

Jak jde dohromady česká kosmetika, Miss Czech Republic a Miss World? Podle Taťány Makarenko je to zcela jasné: „Každá žena má ráda make-up, má ráda se zkrášlovat, upravovat se a samozřejmě kosmetika už od pradávna  byla s ženami úzce spjatá, nevyjímaje dívky české, včetně dívek, které se hlásí do Miss. Musí vypadat jako lady, jako ženy v pravém slova smyslu, aby ony byly tou inspirací pro mládež. Dívky Miss ctí ženskost, eleganci a myslím si, že k tomu ten make-up patří.“, zmínila Taťána.

Oblíbené