Spojte se s námi


Různé

Charlie Sheen byl napaden ve vlastním domě! Na slavného herce zaútočila sousedka a pokusila se jej uškrtit

Hollywoodský herec Charlie Sheen byl údajně ve vlastním domě napaden svou sousedkou. Podle posledních zpráv mělo jít o násilné vniknutí, přičemž se žena pokusila slavného herce uškrtit. Policie pachatelku poté na místě zatkla.

Publikováno

dne

Hollywoodský herec Charlie Sheen byl údajně ve vlastním domě napaden svou sousedkou. Podle posledních zpráv mělo jít o násilné vniknutí, přičemž se žena pokusila slavného herce uškrtit. Policie pachatelku poté na místě zatkla.

Hvězda Hollywoodu, herec Charlie Sheen byl tento týden ve středu odpoledne napaden ve svém vlastním domě v Malibu.

Za násilným vniknutím stála sousedka, kterou policie později identifikovala jako Electru Schrockovou. Ta se měla slavného herce, který pravděpodobně nejvíce proslul svou rolí Charlieho Harpera v seriálu Dva a půl chlapa, pokusit uškrtit.

Policisté totiž v onu inkriminovanou dobu zareagovali na hlášení o výtržnostech právě v Charlieho domě, načež agresivní ženu na místě zatkli. Aktuálně je tato žena zadržována na kauci ve výši 75 tisíc dolarů.

V pátek by se totiž i s jejím advokátem měla dostavit k soudu, a to z důvodu obvinění z napadení se smrtící zbraní a vloupání. Policie doposud neuvedla, s jakou konkrétní zbraní Schrocková zaútočila.

Charlie Sheen nakonec žádnou ujmu na zdraví naštěstí neutrpěl, pro jistotu však byly k jeho domu vysláni zdravotníci.

Charlie Sheen nyní žije spořádaně, tvrdí jedna ze sousedek

Tento incident tak logicky dává vzpomenout na hercovy dřívější divoké časy. Jak ale uvádí server NBC News, Charlie Sheen prý nyní žije spořádaně, což potvrdila i jedna ze sousedek.

„Je opravdu mírný a milý. Pořád se potkáváme u poštovní schránky, je neustále se svým synem,“ uvedla sousedka Mandana Brendenová pro NBC News.

Právě na rodičovství a výchovu svého syna se chce hvězda snímků „Četa“ nebo „Wall street“ aktuálně soustředit. V nedávném rozhovoru pro časopis People dokonce prohlásil, že minimálně po dobu dalších šesti let bude střízlivý.

Celkové životní vystřízlivění pak dokazuje i fakt, že se slavný herec po letech usmířil s producentem seriálu Dva a půl chlapa Chuckem Lorrem. Nyní spolu plánují další spolupráci, Sheen ztvární roli gamblera v seriálu Bookie.

Zdroje: NBC News, BBC, Deadline

Oblíbené