Spojte se s námi


Filmy a seriály

Usmíření po dlouhých letech! Charlie Sheen je s tvůrcem Dva a půl chlapa zase zadobře a zahraje si v novém seriálu od HBO Max

Charlie Sheen se podle posledních informací usmířil s tvůrcem kultovního seriálu Dva a půl chlapa Chuckem Lorrem. Oba se totiž dohodli na nové spolupráci, Sheen si zahraje v připravovaném seriálu Bookie.

Publikováno

dne

Charlie Sheen se podle posledních informací usmířil s tvůrcem kultovního seriálu Dva a půl chlapa Chuckem Lorrem. Oba se totiž dohodli na nové spolupráci, Sheen si zahraje v připravovaném seriálu Bookie.

Ten příběh zřejmě všichni fanoušci slavného seriálu Dva a půl chlapa velmi dobře znají. Charlie Sheen se v roce 2011 potýkal se závislostí na drogách a alkoholu, což jej vedlo k několika slovním výpadům právě vůči tvůrci oblíbeného sitcomu.

Sheen Chucka Lorreho nazval hlupákem, klaunem a několikrát jej počastoval antisemitskými urážkami, jak ostatně přibližuje magazín People.

Sheen byl následně ze seriálu Dva a půl chlapa vyhozen, přičemž jej nahradil Ashton Kutcher. Ten po smrti postavy Charlieho Harpera koupil jeho dům, ve kterém tento miliardář nechal bydlet Charlieho bratra Alana.

A jak se vlastně Walden Schmidt, jak se v seriálu jmenovala postava Ashtona Kutchera, dostal ke svému jmění? Zkrátka a dobře prodal svůj produkt jedné vskutku obří společnosti – Microsoftu.

Ovšem zpět ke vztahu Sheena a Lorreho. Seriál Dva a půl chlapa skončil v roce 2015, načež tato dvojice spolu od tehdejšího rozloučení takřka nemluvila.

Válečná sekera zakopána, Sheen má roli v novém seriálu

Jak se ale zdá, oba po deseti letech zakopali válečnou sekeru. Magazín People rovněž popisuje, že navzdory spáleným mostům, když Lorre a jeho spolutvůrce seriálu Bookie Nick Bakay potřebovali obsadit skutečnou hollywoodskou hvězdu, okamžitě pomysleli na Sheena.

A ten prý tuto roli velmi rád přijal. Sheen si tak v připravovaném seriálu od HBO Max zahraje gamblera. Objevit se má ve dvou dílech jako spíše vedlejší postava. Její charakter bude díky sázení na sportovní události samotnému herci prý velmi blízká.

„Byl jsem z toho původně nervózní, ale když jsme spolu začali mluvit, vzpomněli jsme si na to, že už jsme přece jednou přátelé byli. A jak se zdá, to přátelství je tady zase,“ řekl Lorre v rozhovoru pro server Variety.

„Když přišel ke stolu na čtení jedné epizody, přistoupil jsem k němu a objali jsme se. Bylo to prostě skvělé. Společně jsme vyrobili 170 epizod a často jsme se dobře bavili,“ dodal Lorre a závěrem vzpomenul ještě jednou seriál Dva a půl chlapa.

Zdroje: People, Variety

Oblíbené