Spojte se s námi


Celebrity

Britney Spears se rozvádí. Manželství končí po 14 měsících. S jakými partnery po boku jste ji mohli vidět?

Popová zpěvačka Britney Spears rozjela svou kariéra jako velmi mladá. Není divu, že propadla bujarým večírkům, alkoholu, drogám, a skončila v náruči nejednoho umělce. Jací partneři se u ní vystřídali?

Publikováno

dne

Popová zpěvačka Britney Spears rozjela svou kariéru jako velmi mladá. Není divu, že propadla bujarým večírkům, alkoholu, drogám, a skončila v náruči nejednoho umělce. Jací partneři se u ní vystřídali?

Zpěvačka patří mezi celebrity, které semlela sláva. Spears patří mezi hudební ikony, ale život se s ní nemazlil. Teprve nedávno se stala po 13 letech svéprávnou a může rozhodovat o svém životě. Jak je vidno v bulvárních časopisech, svobodu ale nezvládá dobře.

S Timberlakem to byla láska jako trám

Britney pojilo s Justinem Timberlakem letité přátelství, znají se od dětství. Natáčeli spolu dětskou show The Mickey Mouse Club. Jiskra přeskočila až s úspěchem její písně Baby One More Time a zůstali spolu následující čtyři roky. 

Spears v době chození se zpěvákem prohlašovala, že si sex chce nechat až na svatební noc. Jaké pak bylo překvapení, když se v roce 2002 rozešli kvůli údajné nevěře Spears. Právě o jejich rozchodu nazpíval Timberlake píseň Cry Me a River. A tenkrát dodal, že spolu rozhodně sex měli.

V manželství se jí nedaří

Zpěvačka se, co se týče lásky, nemůže usadit vedle jednoho muže. Po rozchodu s Justinem se rozhodla vzít si svého kamaráda z dětství Jasona Allena Alexandra v Las Vegas. Následující den si ale uvědomila, že jde o zásadní krok v jejím životě a nechala sňatek anulovat. 

Ještě ten samý rok, 2004, se vdávala znovu. Tentokrát za svého muže pojala Kevina Federlina, který je tanečníkem. A protože biologické hodiny tikaly, přerušila slibně rozjetou hudební kariéru a následující rok už ohlašovala těhotenství. V květnu 2006 byla těhotná podruhé. Dva měsíce po druhém porodu se ale z manželem rozešla a děti dostala do výhradní péče.

Další rozvod na spadnutí kvůli nevěře

Ačkoliv to vypadalo, že se zpěvačka nedá dohromady, nakonec se tak na krátkou chvíli stalo. Dařilo se ji nejen pracovně, ale také to nadějně vypadalo, co se týče lásky. Několik let žije s dnes již manželem Same Asharim, brali se v červnu roku 2022. 

Společně zvládli zpěvaččin potrat, což je jedna z nejhorších věcí, kterou může zamilovaný pár potkat. Poté, co ji bylo zrušeno opatrnovnictví a mohla zase svobodně žít, to na jejích sociálních sítích vypadalo hodně divoce. A manželovi pravděpodobně došla trpělivost a podal žádost o rozvod.

Důvodem měla být opět nevěry ze strany Britney. Jestli je to ale pravda, je ve hvězdách. Asghari vyhrožuje tím, že svou prozatím ještě manželku zostudí na veřejnosti materiály, které jsou v jeho rukách. Pro zpěvačku by to byla další životní rána osudu a nikdo netuší, jestli by takový psychický nápor znovu zvládla.

Zdroj: Proženy

Oblíbené