Spojte se s námi


Zajímavosti

Bez obratle L2 člověk chodit nemůže! Tedy až na Clemense Kubyho, jehož příběh inspiruje lidi po celém světě

Clemens Kuby udělal pro mnoho lidí velice záslužnou práci, když pomáhá najít všem, kdo chtějí, zpět své ztracené zdraví. Na světě najdeme nespočet takových, kteří mu vděčí za jeho pomoc. Ostatně jeho příběh mluví sám za vše.

Publikováno

dne

Clemens Kuby udělal pro mnoho lidí velice záslužnou práci, když pomáhá najít všem, kdo chtějí, zpět své ztracené zdraví. Na světě najdeme nespočet takových, kteří mu vděčí za jeho pomoc. Ostatně jeho příběh mluví sám za vše.

Kuby si ve svých 33 letech po pádu ze střechy rozdrtil obratel L2, kvůli kterému je nemožné chodit. Německý filmař, spisovatel a léčitel měl navíc velké štěstí, že v té době (rok 1973) ještě doktoři toto zranění neoperovali, jelikož by to zřejmě znamenalo definitivní upoutání bývalého úspěšného politika na invalidní vozík.

Jenomže Kuby se rozhodně nehodlal vzdát a začal hledat alternativní cesty k uzdravení a duchovnímu rozvoji. Tato cesta vedla k jeho zapojení do různých léčebných metod a duchovních praktik, které poté sdílel ve svých dokumentárních filmech, knihách a přednáškách.

Kuby se nakonec dokázal uzdravit a je krásným příkladem toho, jak pomocí vlastní síly dokážete obejít i přírodní zákony, které všichni považují za nemožné změnit.

Člověk, který již pomohl tam, kde to již doktoři vzdali, byl hostem nedávné akce Festival Uvědomění 2023, na níž svůj příběh vypráví.

Kuby se rovněž věnuje studiu léčivých technik, jako je meditace a energetická léčba. Své poznatky a zkušenosti zaznamenal ve svých knihách, kde se snažil inspirujícím způsobem sdílet svůj pohled na lidský potenciál a možnost uzdravení.

V jeho dílech zdůrazňuje nejen fyzickou stránku uzdravení, ale také duchovní transformaci a sílu mysli při překonávání životních výzev. Kuby se stal inspirací pro mnohé, kteří čelí obtížím, a jeho příběh ilustruje sílu lidské vůle a odhodlání.

Kubyho příběh ukazuje, jak může člověk překonat obtíže a nalézt nový směr ve svém životě prostřednictvím duchovního růstu a alternativních forem léčby. Jak sám ostatně říká, každá nemoc přišla, aby nás něco naučila. Je pošetilé si tedy myslet, že pokud svůj život nezměníme, budeme žít dále ve zdraví.

Zdroj: Youtube

Oblíbené