Spojte se s námi


Novinky

Baví vás Ryan Reynolds a Deadpool? Zřejmě můžete slavit, slavný maskovaný hrdina má mít další pokračování!

Publikováno

dne

Ryan Reynolds je jedním z nejznámějších herců na naší planetě a téměř většina diváků se už nemůže dočkat pokračování Deadpoola. Kanadský herec toho však chystá víc, v roce letošním s ním dokonce vyšly hned tři filmy!

V roce 2021 jsme Reynoldse viděli ve třech filmech – Zabijákova žena & bodyguard, Free Guy a Red Notice. Zejména ten poslední jmenovaný kousek byl Netflixem vyhlášen jako jeden z nejvýdělečnějších filmů tohoto roku a trhá rekordy ve sledovanosti.

Povedeným počinem byl také Free Guy, zejména Reynoldsovi fanoušci na sociálních sítích tento film označili za jeden z nejlepších, co vůbec tento rok vyšel.

No a v příštím roce se má Reynolds podílet na natáčení dalších snímků. Tím nejočekávanějším však je Deadpool 3. Podle posledních informací má natáčení začít již v příštím roce, přičemž premiéry bychom se měli dočkat v listopadu 2023.

Pětačtyřicetiletý herec totiž v nedávné době potvrdil svůj návrat do hlavní role, scenáristické duo Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Logelin k filmu mají napsat scénář.

Donedávna totiž nebylo jasné, zda pokračování tohoto maskovaného hrdiny vůbec bude. Druhý díl nejenže měl premiéru už před třemi lety, kvůli odkupu společnosti 20th Centrury Fox firmou Disney nebylo jasné, jak bude naloženo se snímky, jenž patřily Foxu.

Tato otázka je nám ovšem konečně zodpovězena, alespoň tedy co se Deadpoola týče. Fanoušci tohoto filmu tak zřejmě mohou slavit!

Jak již píšeme výše, Reynoldse uvidíme i v dalších filmemch, a to nejen co se světa Marvelu týče. Například Clue, českým názvem Stopa, je filmem, jenž má v příštím roce zavítat do kin a kde kanadského herce uvidíme opět v jedné z hlavních rolí.

Abychom dali na srozuměnou, jedná se o remake stejnomenného filmu z roku 1985, který byl inspirován populární deskovou hrou.

A co vy? Těšíte se na nového Deadpoola?

Zdroje: ČSFD, Fanbolt, Marvel

Oblíbené