Spojte se s námi


Filmy a seriály

Ztvární Johnny Depp roli Jacka Sparrowa i v dalším pokračování Pirátů z Karibiku? Jerry Bruckheimer odpověděl na některé důležité otázky

Publikováno

dne

Bude šesté pokračování Pirátů z Karibiku bez Johnnyho Deppa? Odpověď na tuto otázku fanoušky momentálně zřejmě nepotěší, společnost Disney však zatím žádné informace oficiálně nepotvrdila. Co tedy v rozhovoru pro The Sunday Times odtajnil producent Jerry Bruckheimer?

Pro fanoušky této slavné ságy není informace, že Johnny Depp by již neztvárnil postavu Jacka Sparrowa, nikterak potěšující. Ba právě naopak.

Kdo by ale zastával hlavní roli, která je tahounem celé série? Španělský server Marca přišel s informací, že role Jacka Sparrowa by se měla zhostit herečka Margot Robbie. Nic jistého ale zatím v podstatě není.

Producent Bruckheimer totiž v rozhovoru pro The Sunday Times prohlásil, že aktuálně pracuje na dvou scénářích, přičemž v jednom z nich figuruje právě tato španělská herečka.

Na otázku, zda se skutečně Depp v šestém díle neobjeví odpověděl Bruckheimer tak, že prý „v tuto chvíli určitě ne, leč o budoucnosti se teprve rozhodne.“

Pro fanoušky Pirátů z Karibiku to nicméně bude velký nezvyk, přece jen Depp si střihl tolik oblíbenou a známou roli doposud ve všech pěti filmech. Za svůj výkon v prvním díle s názvem Prokletí Černé perly byl dokonce nominován na Oscara.

Nutno podotknout, Deppovo pokračování i v dalším díle značně ovlivnila kauza, do které byl zapleten. Osmapadesátiletý Američan žaluje svou manželku Amber Heardovou za vysoce medializované pomluvy, které mu výrazným způsobem pošramotily kariéru.

Změna by mohla nastat také na postu režiséra. Podle původních plánu by se této funkce měla ujmout scénaristka Christina Hodson, Disney se ale také obrátilo na Craiga Mazina, jenž momentálně natáčí The Last of Us a režíroval miniseriál Černobyl.

Vše se ale může v průběhu dalších měsíců změnit a ačkoliv samotný Depp zhruba před rokem prohlásil, že na Zemi není žádná síla, která by jej donutila s Disney znovu spolupracovat, Bruckheimer naznačil, že ani tohle zdaleka nemusí být konečným rozhodnutím.

Zdroje: Marca, NBC News, The Sunday Times

Komentovat

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Gray Man stále na špici, stejně tak Stranger Things

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Červenec je u konce a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 25. až 31. červencem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Na prvním místě v seriálech žádné překvapení nehledejme, Stranger Things a jejich desátá série se drží na špici již podesáté a stále ne a ne klesnout.

Čtvrtá série Virgin River se dostala na druhé místo, pro fanoušky tohoto seriálu je dobrou zprávou, že se již připravuje i ta následující.

Třetí příčka patří novince Nepřestávej dýchat (Keep Breathing). „Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu,“ zní popisek Netflixu.

Další novinka v podobě dokumentu Nejnenáviděnější chlap na internetu (The Most Hated Man on the Internet), který vypráví příběh matky, jenž se snaží z pornostránek smazat fotky své dcery, skončil na čtvrtém místě.

Resident Evil: Lék uzavírá elitní pětici. Jak jsou na tom filmy? Zde se na špici stále drží Gray Man, za ním je romantické drama Zranitelná srdce (Purple Hearts).

Mořská příšera (The Sea Beast) spadla až na třetí místo, za ní můžeme vidět další novinku, a to českou romatickou komedii Jedině Tereza v hlavní roli s Veronikou Khek Kubařovou. Pětici uzavírá Pýcha a přemlouvání (Persuasion).

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nejsledovanějším filmem byl Gray Man, který se natáčel i v Praze

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Červenec se blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 18. až 24. červencem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

I nadále můžeme na špici mezi seriály vidět Stranger Things, přesněji čtvrtou sérii, která se v žebříčku drží již devátý týden v řadě. Za ním se nachází Resident Evil: Lék.

Na třetí příčku se dostala novinka v podobě čtvrté série Virgin River. „Mel řeší novou situaci. Jackova minulost ohrožuje jeho budoucnost. Do městečka Virgin River dorazí nové tváře, a hned je z toho pořádné pozdvižení,“ zní popisek Netflixu.

První sérii mysteriózního Manifestu můžeme vidět na čtvrtém místě, nejsledovanější pětici uplynulého týdne uzavírá další novinka, a to španělské drama Alba, které vypráví příběh znásilněné ženy, která se probudí na pláži a nic si nepamatuje.

Jak jsou na tom filmy? Tím nejsledovanějším byl Gray Man v hlavní roli s Ryanem Goslingem, který se natáčel i v hlavním městě České republiky.

Mořská příšera (The Sea Beast) spadla na druhou příčku, na třetí se dostala Pýcha a přemlouvání (Persuasion). Francouzské romantické drama Nebezpečné známosti (Dangerous Liaisons) můžeme vidět na čtvrtém místě, žebříček uzavírá Muž z Toronta (The Man from Toronto).

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Filmy a seriály

Zemřel policejní seržant Phil Cerret ze Zákona a pořádku! Herec Paul Sorvino tak následoval nedávno zesnulého herce Davida Warnera

Publikováno

dne

Ve věku 83 let zemřel italsko-americký herec Paul Sorvino. U filmu pracoval přes 50 let. Herec proslul především rolemi mafiánů, gangsterů a policistů. Původně studoval hudbu a chtěl se stát operním pěvcem. Miloval také poezii a malbu.

O hercově úmrtí informovala agentura Reuters, které zprávu potvrdil jeho mluvčí. Sorvino zemřel přirozeně v nemocnici na Floridě.

Na svém kontě má přes 172 filmů a seriálů. Ze seriálů můžeme zmínit Zákon a pořádek, ve kterém hrál policejního seržanta Phila Cerretu. Dále To je vražda, napsala či Star Trek. Mezi poslední patří Godfather of Harlem a Bad Blood.

Uplatnil se ale i ve filmu. Mezi asi jeho nejúspěšnější snímek patří film Mafiáni (režie Martin Scorseseh), kde si zahrál po boku velikánů Roberta De Nira či Lorraine Braccové. Ztvárnil zde roli kmotra Paula Cicera.

Z dalších můžeme připomenout například film Rudí, kde se objevil i český herec Jan Tříska, který v té době působil v USA v emigraci, film Firma (režie Sydney Pollack) nebo historické drama Nixon (režie Oliver Stone).

Sorvino měl tři děti. Patří mezi ně i oscarová herečka Miry Sorvinová. Právě ta svému otci poděkovala za pomoc při herecké práci, v rámci přebírání Oscara za film Mocná Afrodíté, který režíroval Woody Allen.

Zpráva o jeho skonu přišla jen krátce po tom, co média informovaly o úmrtí dalšího herce Davida Warnera, který je českým divákům znám z legendárního filmu Jamese Camerona Titanic. Ten podlehl rakovině ve věku 80 let.

Zdroj: Aktuálně, Novinky

Pokračovat ve čtení

Oblíbené