Spojte se s námi


Filmy a seriály

Ztvární Johnny Depp roli Jacka Sparrowa i v dalším pokračování Pirátů z Karibiku? Jerry Bruckheimer odpověděl na některé důležité otázky

Publikováno

dne

Bude šesté pokračování Pirátů z Karibiku bez Johnnyho Deppa? Odpověď na tuto otázku fanoušky momentálně zřejmě nepotěší, společnost Disney však zatím žádné informace oficiálně nepotvrdila. Co tedy v rozhovoru pro The Sunday Times odtajnil producent Jerry Bruckheimer?

Pro fanoušky této slavné ságy není informace, že Johnny Depp by již neztvárnil postavu Jacka Sparrowa, nikterak potěšující. Ba právě naopak.

Kdo by ale zastával hlavní roli, která je tahounem celé série? Španělský server Marca přišel s informací, že role Jacka Sparrowa by se měla zhostit herečka Margot Robbie. Nic jistého ale zatím v podstatě není.

Producent Bruckheimer totiž v rozhovoru pro The Sunday Times prohlásil, že aktuálně pracuje na dvou scénářích, přičemž v jednom z nich figuruje právě tato španělská herečka.

Na otázku, zda se skutečně Depp v šestém díle neobjeví odpověděl Bruckheimer tak, že prý „v tuto chvíli určitě ne, leč o budoucnosti se teprve rozhodne.“

Pro fanoušky Pirátů z Karibiku to nicméně bude velký nezvyk, přece jen Depp si střihl tolik oblíbenou a známou roli doposud ve všech pěti filmech. Za svůj výkon v prvním díle s názvem Prokletí Černé perly byl dokonce nominován na Oscara.

Nutno podotknout, Deppovo pokračování i v dalším díle značně ovlivnila kauza, do které byl zapleten. Osmapadesátiletý Američan žaluje svou manželku Amber Heardovou za vysoce medializované pomluvy, které mu výrazným způsobem pošramotily kariéru.

Změna by mohla nastat také na postu režiséra. Podle původních plánu by se této funkce měla ujmout scénaristka Christina Hodson, Disney se ale také obrátilo na Craiga Mazina, jenž momentálně natáčí The Last of Us a režíroval miniseriál Černobyl.

Vše se ale může v průběhu dalších měsíců změnit a ačkoliv samotný Depp zhruba před rokem prohlásil, že na Zemi není žádná síla, která by jej donutila s Disney znovu spolupracovat, Bruckheimer naznačil, že ani tohle zdaleka nemusí být konečným rozhodnutím.

Zdroje: Marca, NBC News, The Sunday Times

Oblíbené