Spojte se s námi


Lifestyle

Živoucí Barbie bez plastických operací? Michala Downs tvrdí, že je to možné a je toho živým důkazem

Její instagramový profil připomíná domeček slavné panenky Barbie. Je celý růžový a nechybí na něm řada fotografií dlouhonohé blondýny, která je celá zahalená v růžové barvě a společnost ji dělá nepřehlédnutelné Porsche. Jaké to je být skutečnou Barbie?

Publikováno

dne

Její instagramový profil připomíná domeček slavné panenky Barbie. Je celý růžový a nechybí na něm řada fotografií dlouhonohé blondýny, která je celá zahalená v růžové barvě a společnost jí dělá nepřehlédnutelné Porsche. Jaké to je být skutečnou Barbie?

Mezinárodní den Barbie

Většina z vás postřehla, že Mezinárodní den žen proběhl tradičně 8. března. Pokud jste ženám ve svém okolí nestihli poblahopřát, nechte to raději na příští rok.

Hned následující den ale nastává další zajímavá připomínka – Mezinárodní den Barbie. V tento den si totiž celý svět připomíná první představení panenky Barbie, které proběhlo v roce 1959 v New Yorku. 

Fenomén Barbie zaplavil svět růžovou

Přestože Margot Robbie si z letošních Oscarů za svou hlavní roli ve filmu Barbie sošku neodnesla, nedá se popřít, že film měl u diváků ohromný úspěch a růžová barva nás obklopovala po většinu loňského roku.

Živoucí Barbie

O tom, že trend panenky Barbie je stále aktuální, svědčí mimo jiné i Michala Downs. Tato rodačka z americké Kalifornie zasvětila celý svůj život tomu, stát se živoucí Barbie. A to bez jakýchkoliv plastických operací. Jak probíhá její klasický den a jak se stala živoucí panenkou?

Jde to i bez plastik a výplní

Oproti ženám, které se snaží panence přiblížit s pomocí plastických operací, výplní, umělými nehty a řasami, Michala se vydává zcela přírodní a autentickou cestou. Již od mala ji okolí přezdívalo Barbie, Dolly Parton či Hannah Montana a sama Downs tvrdí, že si tento život nezvolila ona, ale on si naopak zvolil ji.

Influencerka si užívá svůj vysněný život

Momentálně žije svůj vysněný život jako influencerka a místo poníka řídí růžové Porsche. Pokud by vás zajímalo, jak takový život skutečné panenky Barbie vypadá, můžete Michalu Downs sledovat na sociálních sítích, kde svým fanouškům sdílí svůj každodenní život.

Život v růžové

Její ranní rutina skutečně připomíná bydlení v domečku pro panenky. Jakmile se probudí ve svém růžovém království, obleče si svůj růžový župan, dopřeje si sprchu ve své růžové koupelně a dvě až čtyři hodiny stráví tím, že ji její tým zkrášluje, aby z ní byla dokonalá Barbie.

Potom se věnuje psaní příspěvků o módě a také tvorbě obsahu na sociální sítě. Za kosmetické produkty a ošetření měsíčně zaplatí 5 000 dolarů, tedy více jak 100 000 korun. Jejím snem je zůstat stále krásná a dobře si uvědomuje, že do krásy se musí investovat.

Zdroje: Dailystar, Instagram

Oblíbené