Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Životopisný film Blondýnka o Marilyn Monroe ve vedení

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 26. zářím až 2. říjnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Seriálům opět vládne krimi drama založené na skutečné události Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story).

Druhou příčku obsadila novinka Císařovna (The Empress). „V 19. století si na Vídeňském dvoře musí rebelka Sissi a císař František Josef vybojovat svůj vztah navzdory velkému tlaku, různým intrikám i tahanicím o moc,“ zní popisek Netflixu.

Nová pátá série Dobrého doktora (The Good Doctor) se dostala na třetí místo, za ním můžeme vidět Winx Saga: Osud (Fate: The Winx Saga) a romantické drama Škola zlomených srdcí (Heartbreak High).

Jak jsou na tom filmy? Nejsledovanějším je novinka Blondýnka (Blonde) o Marilyn Monroe, film je ovšem hodně kritizovaný, jelikož nenechává na bývalé herečce nit suchou.

Lou je na místě druhém, za ním můžeme vidět předchozí jedničku sledovanosti Pomsta na druhou (Do Revenge). Tři Tygři ve filmu: JACKPOT jsou čtvrtí, elitní pětici uzavírá novinka ATHENA.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené