Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nové fantasy Škola dobra a zla nejsledovanějším filmem, kritiky je ale hojně kritizován

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 17. až 23. říjnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Vidím vás (The Watcher) dle očekávání kraluje seriálům. Hororové drama inspirované skutečnou událostí mnohé nenechá ve svém vlastním domě usnout.

Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story) se posunul na druhou příčku, v žebříčku se objevuje popáté v řadě.

Půlnoční klub (The Midnight Club) se udržel na třetí pozici, za ním můžeme vidět novou třetí sérii reality-show Láska je slepá (Love Is Blind). Elitní pětici uzavírá další novinka, a to americké romantické drama Od nuly (From Scratch).

„V téhle strhující romanci se Američanka zamiluje do Sicilana, kterého potká v Itálii. Pak o něj ale přijde,“ popsal seriál Netflix. Jak jsou na tom filmová díla?

Fantasy Škola dobra a zla (The School for Good and Evil) je ve vedení. Ovšem kritiky je hojně kritizován a pokud se podíváme na ČSFD, 54 % není nic lichotivého. V závěsu vidíme další novinku v podobě české komedie Mimořádná událost.

Prokletí městečka Bridge Hollow (The Curse of Bridge Hollow) můžeme vidět na třetím místě, Nejšťastnější holka pod sluncem (Luckiest Girl Alive) spadla z prvního místa až na čtvrté. Pětici uzavírá animák Mimi šéf (The Boss Baby).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené