Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Hororové drama Vidím vás (The Watcher) se dostává do popředí

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 10. až 16. říjnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Seriálům i nadále vládne Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story). Na druhé příčce se ovšem nachází zajímavá novinka Vidím vás (The Watcher).

Americké hororové drama inspirované skutečnou událostí vypráví příběh rodiny, která se nastěhovala do nového krásného domu, avšak to co se může zdát jako sen se brzy promění v noční můru.

Půlnoční klub (The Midnight Club) se vyšvihl na třetí příčku, čtvrtá patří dokumentu Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer (Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes) a elitní pětici uzavírá Císařovna (The Empress).

Jak jsou na tom filmy? Těm i nadále kraluje Nejšťastnější holka pod sluncem (Luckiest Girl Alive) v hlavní roli s Milou Kunis, za ním se nachází novinka Prokletí městečka Bridge Hollow (The Curse of Bridge Hollow).

Následuje Telefon pana Harrigana (Mr. Harrigan’s Phone), Blondýnka (Blonde) a poslední pátá příčka patří novince Starci (Old People). „Matka se dvěma dětmi se vrátí domů na sestřinu svatbu. Pak tam ale začnou starci hlava nehlava vraždit a rodinná událost se rychle změní na boj o holý život,“ popsal tento film Netflix.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené