Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Dokumentární série o Beckhamovi baví i nefotbalové fanoušky, do popředí se opět dere Lupin

Jako již tradičně je tady rubrika Žebříčky Netflixu, ve které vám přinášíme souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou České republice, ale také světu?

Publikováno

dne

Jako již tradičně je tady rubrika Žebříčky Netflixu, ve které vám přinášíme souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou České republice, ale také světu?

Léto je za námi a se snižováním teplot začíná čas, během kterého je spousta času na sledování seriálů. Dnes se tedy podíváme na to, jaké z nich se v uplynulém týdnu nejvíce sledovaly.

Uplynulému týdnu v České republice vládne dokumentární série Beckham, která vypráví o raketovém vzestupu Davida Beckhama, kluka z chudých poměrů, co to dotáhl až mezi světovou fotbalovou elitu. Uvidíte i zatím nezveřejněné záběry.

Následuje nová třetí série populárního francouzského krimi dramatu Lupin. „Claire a Raoul se ocitnou v hledáčku médií i policie. Assane na útěku vymýšlí, jak je na dálku ochránit, ale staří nepřátelé mu chtějí plány překazit,“ popsal třetí sérii Netflix.

Novinkou na třetí příčce je Pád domu Usherů (The Fall of the House of Usher). Jedná se o americké drama s prvky hororu a vypráví příběh dvou sourozenců, kteří nejsou zrovna soucitní. Společně vybudují dynastii, avšak jejich dědici začnou záhadně umírat.

Čtvrté místo obsadila čtvrtá série Sex Education, elitní pětici poté uzavírá další novinka v podobě dokumentární série Husté mraky: Vzestup a pád firmy Juul (Big Vape: The Rise and Fall of Juul).

Pojďme se přesunout do světa, přesněji na nejsledovanější anglicky mluvící seriál uplynulého týdne. Tím se stal bez překvapení Beckham, který má 11,6 milionu zhlédnutí a takřka 55 milionů zhlédnutých hodin.

Mezi neanglicky mluvícími seriály je na první příčce Lupin, který má 14,1 milionu zhlédnutí a téměř 78 milionů zhlédnutých hodin. Opět se tak ukazuje, že u kvalitního seriálu fanoušci seriálů neřeší, jaký jazyk v něm převládá.

Zdroje: Netflix, ČSFD

Oblíbené