Spojte se s námi


Celebrity

Žebříček nejsledovanějších osobností na Instagramu

Nejsledovanější osobností na Instagramu je portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Ten s bezmála 600 miliony sledujících vévodí tomuto žebříčku. Na druhém místě je jeho rival Lionel Messi.

Publikováno

dne

Nejsledovanější osobností na Instagramu je portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Ten s bezmála 600 miliony sledujících vévodí tomuto žebříčku. Na druhém místě je jeho rival Lionel Messi.

1. místo – Cristiano Ronaldo (595 mil.)

595 milionů sledujících má na svém instagramovém účtu Cristiano Ronaldo. Portugalec tak vévodí žebříčku sledovanosti, přičemž k tomuto číslu mu také pomohl i přestup do Saudské Arábie, kdy jej začali sledovat místní fotbaloví nadšenci.

Ronaldo tak má na Instagramu obrovské dosahy a není divu, že mu z něj plynou poměrně slušné zisky. Dle magazínu The Sun si Ronaldo pouze z Instagramu vydělává více, než v dobách jeho angažmá v Juventusu. To hovoří za vše.

2. místo – Lionel Messi (477 mil.)

I druhé místo patří fotbalistovi, tentokrát jej zaujímá Lionel Messi. Skladba jeho příspěvků na Instagramu je však značně odlišná od profilu Cristiana Ronalda. Messi fanouškům sdílí převážně příspěvky z fotbalového prostředí, které prokládá zlomkem rodinných příspěvků a samozřejmě také reklamních.

Oba fotbalisté se liší i v aktivitě na Instagramu. Cristiano Ronaldo doposud sdílel zhruba třikrát více příspěvků, dosahy má tak značně vyšší než jeho argentinský kolega.

3. místo – Selena Gomez (425 mil.)

Na bronzové pozici se umístila zpěvačka Selena Gomez, která je na Instagramu dosti aktivní a na svůj věk má také velice bohatou historii. Sama se jako jedna z Disney hvězd proslavila ve velmi nízkém věku, svou slávu si až doposud udržela.

4. místo – Kylie Jenner (397 mil.)

Kylie Jenner je americká pětadvacetiletá modelka a návrhářka, která se stala slavná především díky účasti v reality show, jež pojednává o rodině Kardashians a Jenners. Na Instagramu je Kylie Jenner dosti aktivní, přičemž zde často realizuje své podnikatelské záměry.

5. místo – Dwayne Johnson (387 mil.)

Dwayne Johnson, známý pod přezdívkou „The Rock“, je americký herec, jenž se nejprve proslavil ve světě wrestlingu, poté přešel na filmové plátno. Nejčastěji působí v akčních filmech, přičemž jeho nejznámější role jsou ve filmech Král Škorpion, Vítejte v džungli nebo Kráčející skála. Do svých postav také často přenáší komediální prvky, i proto se těší takové oblibě.

6. místo – Ariana Grande (376 mil.)

Popová zpěvačka Ariana Grande nejprve zkoušela roli herečky, mnohem více ale prorazila později v pěvecké kariéře. Americká zpěvačka je známá především díky singlům Side To Side, Problem, 7 rings nebo Break Free.

7. místo – Kim Kardashian (362 mil.)

Kim Kardashian je nejznámější osobou z rodiny Kardashians. Jde o modelku, která se realizuje i v podnikatelské sféře, přičemž má díky svému působení na sociálních sítích obrovský vliv. 362 milionů sledujících na Instagramu jsou toho důkazem.

8. místo – Beyoncé (314 mil.)

Další zástupkyně, která pochází ze Spojených států. Beyoncé je americká zpěvačka, nyní také módní návrhářka. Tento svůj zájem hodně promítá i do svých instagramových příspěvků, ve kterých pózuje s různými outfity.

9. místo – Khloe Kardashian (310 mil.)

Další z rodiny Kardashians. I ona na Instagramu střídá příspěvky o modelingu s příspěvky o jejím podnikání. V podnikatelské sféře také značně spolupracuje s ostatními členy rodiny, čímž společně vytváří velice silný brand.

10. místo – Justin Bieber (293 mil.)

Poslední člen našeho žebříčku je zpěvák Justin Bieber. Ze začátku své kariéry se soustředil především na ženské publikum, poté značně změnil styl a rozšířil svůj záběr. Dnes je uznávaným umělcem s velkými čísly co se týče dosahů na sociálních sítích.

Zdroje: Instagram, The Sun

Oblíbené