Spojte se s námi


Reality show

Vysoké ego jim zaslepilo oči. Pirát s Tomášem ztratili jedinečnou výhodu a výrazně si tak zkomplikovali cestu Survivorem

Měli to téměř dokonale rozehrané, stačilo se jen dobře rozhodnout. Pirát s Tomášem však nevyslyšeli naléhání Bandurka a zvolili špatnou strategii. Zcela zbytečně tak vypadl člen jejich aliance a navíc budou oba nadále na ostrově v menšině.

Publikováno

dne

Měli to téměř dokonale rozehrané, stačilo se jen dobře rozhodnout. Pirát s Tomášem však nevyslyšeli naléhání Bandurka a zvolili špatnou strategii. Zcela zbytečně tak vypadl člen jejich aliance a navíc budou oba nadále na ostrově v menšině.

Úterní díl Survivoru nabídl velice zajímavou a napínavou podívanou. Zatímco v úvodu dílu diváky obměkčily slzy soutěžících, kteří v rámci odměny dostali možnost videohovoru se svými blízkými, na konci už všichni fanoušci zažívali dlouho očekávané drama na kmenové radě.

Kmenová rada slibovala zajímavou podívanou

Při hlasování se na kmenovce proti sobě utkaly dvě aliance. Tu první tvořil Mikýř s Nikolou a Martinem Carevem, ve druhé zase byl Pirát s Tomášem a Bandurkem. Zdánlivě se ve výhodě nacházela právě druhá z těchto aliancí.

Individuální imunitu vlastnila Nikola poté, co se vlastně pro ni v soutěži obětoval Mikýř. Nikola měla štěstí i večer, když na ostrově našla kompletní symbol skryté imunity. Druhá aliance vlastnila pouze polovinu skryté imunity, kterou však nemohla použít.

I přes tyto imunity se stále nacházela ve výhodě aliance tvořená Pirátem, Tomášem a Bandurkem. Mohla za to Bandurkova výhoda extra hlasu, tudíž to bylo na hlasy 4:3 pro čistě mužskou alianci. Nicméně Tomáš s Pirátem tuto výhodu doslova promarnili.

Bandurkův plán mohl být vítězný

Bandurko se totiž na ostrově svěřil svým spojencům, že se domnívá, že druhý kmen má individuální imunitu a bude použita ve prospěch Martina Careva. Tudíž ostatní přesvědčoval o tom, že mají hlasovat proti Mikýřovi, přičemž Pirát s Tomášem o tomto nechtěli slyšet a naopak si začali stěžovat na špatnou spolupráci s Bandurkem, který neumí dodržet slovo.

Jak se ale později ukázalo, Bandurko moc dobře věděl, co je na kmenové radě potřeba udělat, naopak Pirát s Tomášem jen nevěřícně zírali, jak se jejich hlasy po zahrání skryté imunity ve prospěch Martina škrtají.

Bandurko byl nakonec vyhlasován a musel tak soutěž opustit. Aktuálně tak na ostrově zbývá pouze pět přeživších, ve výhodě se tak aktuálně nachází aliance Mikýře, Nikoly a Martina. Namísto toho, aby se tak kluci zbavili svého „úhlavního nepřítele“, tedy Mikýře, musí nyní vymýšlet taktiku, jak se dostat z této nelichotivé situace.

Zdroje: Redakce, TV Nova

Oblíbené