Spojte se s námi


Filmy a seriály

V Survivoru zbývá elitní šestice! Upadající aliance bývalých Rebelů se opět dostala na koně, Karolína změnila strany

Survivor se pomalu blíží ke svému konci. Máme za sebou další dva vypadlíky a ve hře zbývá pouhých sedm lidí. Dočkali jsme se i dalších překvapení či vypadnutí. Co jsme mohli vidět ve 27. a 28. díle?

Publikováno

dne

Survivor se pomalu blíží ke svému konci. Máme za sebou další dva vypadlíky a ve hře zbývá pouhých šest lidí. Dočkali jsme se i dalších překvapení či vypadnutí. Co jsme mohli vidět ve 27. a 28. díle?

Krátce po začátku středečního dílu jsme se dočkali klasické vyřazovací hry. Sítem první z nich neprošly Karolína s Bárou, to ovšem překvapilo málokoho.

Do nejlepší čtveřice postoupili poté Pepa, Andrea, Martin a Adam, který svedl zajímavý souboj s Tomášem, který si ale podvodem hru zlehčil a musel fandit svým souputníkům v alianci.

Do finále se poté dostala Andrea s Adamem a po zásluze imunitu vyhrála bývalá miss. Ta si poté užila odměnu a nevybrala Karolínu, ve které to opět začalo hlodat, zda by neměla změnit strany.

Kmenová rada opět nabídla zajímavý krok, Martin využil skrytou imunitu a poslal tak do duelu Tomáše, který dostal shodně čtyři hlasy. Tomáš si s Andreou domluvil, ať mu za soupeřku dá Báru, která je pro něj nejslabší hráčkou.

Duel byl naslepo a bylo potřeba složit hádanku, ovšem Bára ji nezvládla a musela jít ze hry ven. Rázem vypadl další člen původních Rebelů a karty se obrátily.

Ve čtvrtečním díle jsme mohli vidět hru o imunitu, která byla čistě o stabilitě na vlnícím se moři. Muži mají často nevýhodu, zejména ti větší. Mezi nejlepší se probojovali Andrea s Martinem a překvapivě zvítězil zástupce Slovenska, který výhru náležitě oslavil.

Mimo své členy aliance si na odměnu vzal i Karolínu a pro tu to byl poslední krok směrem k přestupu do jiné aliance. Než se šlo na kmenovou radu, Johanka se mohla radovat z obrovského úspěchu směrem k dalším radám.

Našla totiž skrytou imunitu i možnost někomu sebrat hlas a naopak hlasovat dvakrát, tudíž nepotřebovala ani Karolínu k tomu, aby poslala do duelu jednoho člena druhé aliance.

Vyhlasována byla Andrea a do duelu byl poslán opět Tomáš, který měl proti sobě tentokrát náročnější soupeřku. Opět ale duel zvládl, když dokázal udržet stabilitu s třemi míčky, zatímco Andree to nevyšlo.

Ve hře tak zbylo pouze šest hráčů a v aliancích je to tentokrát zřejmě 2 na čtyři. Nerozhodne se Karolína pro návrat k Tomášovi poté, co ji druhá aliance zradila tím, že slibovala, že do duelu pošle Pepu? To uvidíme v dalších dílech.

Zdroj: Survivor

Oblíbené