Spojte se s námi


Filmy a seriály

Tři tygři s druhým Top Gunem válcují návštěvnost českých kin

Publikováno

dne

Tři tygři a Top Gun: Maverick – to jsou filmy, které o prvním víkendu zaznamenali co do návštěvnosti opravdu velmi solidní čísla. Nový kousek od Toma Cruise by navíc mohl překonat jeho nejlepší film, co se týče divácké atraktivity v našich kinech – Válku světů.

Nedávno zveřejněný snímek z dílny Třech tygrů zaznamenal v kinech výrazný úspěch. Co do návštěvnosti se tento nový kousek umístil na druhém místě hned za druhým top Gunem.

Podle kritiků překonává film, jehož hlavní hvězdou je Tom Cruise, veškerá očekávání, zejména co se týče kvality a tržeb. Na základě posledních informací tento snímek navštívilo o prvním víkendu téměř 89 tisíc diváků.

Na nejlepší pětici letošního roku co do návštěvnosti to ale zatím bohužel nestačí. I přesto však predikce hovoří o tom, že s dosavadními čísly překoná Top Gun takové pecky, jakými jsou třeba Uncharted nebo nový Batman.

Top Gun: Maverick rovněž zapsal suverénně nejlepší start ze všech jeho filmů. Víkendová čísla navíc jasně naznačují, že nový Top Gun překoná dvě třetiny filmů od Cruise.

O víkendu však velká čísla v návštěvnosti zaznamenali Tři tygři s podtitulem JACKPOT. O prvním víkendu tento film navštívilo zhruba 45 tisíc diváků. Dle kritiků se sice nejedná o nejlepší český komediální film všech dob, diváci a především fanoušci Třech tygrů tento film hodnotí velmi pozitivně.

A jak by taky ne, Tři tygři zcela objektivně vytváří obsah, který v našich končinách opravdu dlouho chyběl. Jedná se o atypickou akční komedii, která jednoznačně vybočuje z řady českých komedií.

Zdroje: MovieZone, Tři tygři

Oblíbené