Spojte se s námi


Různé

Titáni souboj o kmenovou imunitu podle moderátora úplně vypustili, ale mají velkou výhodu

Publikováno

dne

Další den přinesl souboj o kmenovou imunitu. Finálová část patřila skládačce, kterou rychleji zvládli postavit Nikola s Mikýřem, a celý kmen Lovců si tak mohl oddechnout, od nich nikdo domů nepůjde. Ulevilo se především Bandurkovi, který by možná měl jinak osud zpečetěný.

Titáni dostali od moderátora „vynadáno” za malé nasazení

Po skončení souboje o kmenovou imunitu se Bandurko svěřil s tím, že je to za velmi rád. Na druhé straně, na kmen Titánů, Ondřej promluvil s jiným tónem: „Co se stalo? Nezdá se mi, že byste do toho dali všechno. Všichni seděli na lavičce a nikdo nechtěl vystřídat Martina.” 

Martin byl u skladáčky společně s Kristinou. „Dnes jsem vůbec nevěděl, neměl jsem představu, jak tu lebku poskládat. Všichni na tom asi byli podobně, proto se nikdo nehlásil,” reagoval. Právě Titáni se pak museli mezi sebou utkat v souboji o individuální imunitu.

Tu nakonec vyhrála Kristina. Při rozhovoru s Ondřejem se Yeni tvářila tak, že si o Kristině myslí svoje. Kmenová rada tak bude velmi zajímavá, protože Kristina bude volit druhého člověka do duelu. „Tohle k téhle hře prostě patří a někdo to být musí,” svěřila se poté, co zvítězila.

Kristina má jasno, koho do duelu pošle

Kristina se už na svém ostrově svěřila ostatním, že do duelu pošle Radka. Yenifer je ale názoru, že by ho měli ostatní hráči spíše napsat na pergamen. Rozhodnutí je tedy mezi Radkem a Martinem, protože ti jediní nebyli u tohoto rozhovoru.

„Martin byl na začátku hodně sobecký. Já si myslím, že se hodně posunul dopředu, už není tak sobecký, začal dělat věci a do všeho se zapojuje,” hájí Martina Yenifer, která tak na kmenové radě napíše Radka. Influencerka se pak svěří Kristině s tím, že může na kmenovou radu poslat druhý kmen.

Tuto informaci sdělí také Tomášovi a Mártymu. Jak dopadne celé hlasování? Dojde nakonec k vyloučení na straně Lovců? Radek s Martinem probírají, koho by kdo na papír napsal. „Radek se mnou pořád diskutuje nějaký svůj plán, celý jeho plán stojí pouze na to, že já jsem nástroj, aby se on mohl tomu duelu vyhnout,” myslí si Martin. 

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené