Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Soutěžící jsou nervózní z promíchání kmenů

Publikováno

dne

Survivor 2024

Survivor 2024 přitvrzuje. Brzy dojde k promíchání kmenů. Každý tým bude muset obětovat a vyměnit minimálně jednoho hráče. Titáni mají strach, že přijdou o své přátele z aliance. Lovci se zase obávají nedostatku jídla v červeném kmeni. Padne volba na nejsilnější, nebo nejslabší soutěžící?

V sedmém díle oba kmeny obdržely dopis. „Přichází výměna členů. Protější kmen si právě vybírá dva z vás, kteří se již brzy stanou vašimi soupeři,” stálo v něm. Rozhodnout se týmy musí do dalšího souboje, tedy do dalšího vysílaného dílu.

Novinku téměř všichni soutěžící přijali se smutkem. „Pro mě je to strašná zpráva. Pomáhá mi tady dny proplouvat právě naše bratrství s Pirátem, Mártym a Sébou. Mám pocit, jako kdyby se mi rozváděli rodiče,” reagoval na dopis Mikýř. Všichni zmínění se obávají, že budou muset v soutěži pokračovat bez hráčů, kteří jsou jim nejblíže.

Naopak topmodelka Denisa, která stojí mimo hlavní alianci v kmeni Titánů, projevila škodolibou radost nad jejím potenciálním rozpadem. Příchod nových hráčů by jí teoreticky mohl dát možnost vytvořit novou protialianci a udržet si své místo ve hře mnohem déle.

Lovce více než zpřetrhání emočních pout děsí nedostatek jídla v protějším kmeni. Zatímco Lovci si vaří těstoviny a nejrůznější druhy zeleniny, Titáni zatím kvůli prohraným soutěžím přežívají v podstatě jen na kokosech a rýži. Té ovšem také každým dnem ubývá.

Kdo bude muset k soupeřům?

V první chvíli se začaly oba týmy domlouvat na tom, že si ze soupeřů k sobě vyberou ty nejsilnější články. U Titánů byla nejvíce skloňovaná jména Filipa a Kristiny. Lovci by mezi sebou zase nejraději přivítali Mikýře a Piráta nebo Mártyho.

Pokud se Lovci nechají přesvědčit Veronikou, volba s velkou pravděpodobností padne na Piráta. Bojuje za něj, protože ho chce mít na očích. Má totiž stejně jako ona půlku imunity, kterou získali, když byli oba v začátku hry vysláni splnit úkol na odlehlém ostrově. Na stranu Veroniky se před kmenem staví i Bandurko, který o imunitě jako jediný ví pravdu.

Titáni uvažují i nad kreativnějším řešením. „Kdybych chtěl být velký hráč, vybral bych dvě holky,” nadnesl další možnost Sebastian. Ostatní potvrdili, že by to byl nečekaný krok. Myšlenka se však setkala s odporem ženských hráček z kmene Titánů. Ani jeden tým se zatím na výběru hráčů neshodl.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené