Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Radek má vymýšlený plán, jak se pomstít Bandurkovi za jeho nefér hru. U Lovců se diskutuje o tom, kdo půjde z kmene ven

Radek nemůže přijít na jméno Bandurkovi. Hráč z kmene Lovců během souboje o odměnu zdržoval Titány, aby se nedostali do vedení. Předstíral bolest kyčle a stejnou taktiku po jeho vzoru nakonec zvolil i Pirát. 

Publikováno

dne

Radek nemůže přijít na jméno Bandurkovi. Hráč z kmene Lovců během souboje o odměnu zdržoval Titány, aby se nedostali do vedení. Předstíral bolest kyčle a stejnou taktiku po jeho vzoru nakonec zvolil i Pirát. 

Mám vymyšlený plán, který je dokonalý, tvrdí Radek

„Bandurko je ten tip, kterému je jedno, s kým bude hrát, pokud to pro něj bude výhodné. Tuhle hru já nemám rád ani v životě, ani ve hře. Je to tip hráče, který je ochoten zasadit ránu do zad i bratrovi, a já takovým lidem klidně v životě nastavuju nějaký hranice. 

Už mám proti něco vymyšlený plán, na který mi z 90 % si myslím, že skočí, protože je tak vychytralý proti němu, že si myslím, že mi na něj skočí i s návnadou. Moc se těším, až ho budu moct aplikovat,” svěřil se Radek na kameru.

V kmeni Lovců se bavila také Nikola s Janou. Bandurko s Veronikou podle nich kují pikle, všichni se ujišťují o tom, jestli platí jejich aliance. „Nevyjadřoval se tak, že by tě chtěl vyloučit, ale také se nezmiňoval, že by tě do aliance chtěl,” řekla Jana Nikole. 

Jakub se se svými emocemi svěřil Mikýřovi, ten empatii neprojevil

Každý vidí pevného spojenectví mezi Veronikou a Bandurkem. Iva je podle Jany neutrální člen, který si hraje svou hru. Nechce se přidat k žádné alianci. Jakub se svěřil Mikýřovi se svým dětstvím, které nebylo růžové. Navíc jeho bratr slavil narozeniny a bylo to po několika letech, kdy mu Jakub osobně nepopřeje, což ho rozhodilo. 

Mikýř se pak vyjádřil ve smyslu, že nejednal moc empaticky, protože u Jakuba nikdy neviděl, že by projevil nějakou slabší chvilku. Jedná se podle jeho slov o silného hráče, se kterým emoce necloumají, takže by ho nenapadlo, že má v sobě traumata, co ho ovlivňují. 

U Lovců se také debatovalo o Nikole a Veronice. Nikola totiž své spoluhráčce nevěří ani za mák. Jana zase neví, jestli věřit Nikole, aby neodešla za Veronikou v případě, kdy ji poteče do bot. Spřádají se další a další plány, tvoří se různé aliance a konečně to vypadá, že se hráči pouštějí do skutečné hry.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené