Spojte se s námi


Filmy a seriály

Srdceryvné vystoupení Miriam v Česko Slovensko má talent! Její příběh ohromil publikum a dojal Slávika, slova hledal i Kozub

Miriam Jarošová, rodačka ze Spišské Nové Vsi, se rozhodla vstoupit do soutěže Česko Slovensko má talent s cílem zviditelnit se světu coby talentovaná zpěvačka. Její příběh nicméně porotu dojal. Píseň totiž věnoval své zesnulé kamarádce, která byla obětí nehody na ulici Zochova.

Publikováno

dne

Miriam Jarošová, rodačka ze Spišské Nové Vsi, se rozhodla vstoupit do soutěže Česko Slovensko má talent s cílem zviditelnit se světu coby talentovaná zpěvačka. Tato jednadvacetiletá kosmetička z Bratislavy se touží stát hvězdou na velkých pódiích. Nicméně, její příběh porotu dojal. Píseň totiž věnoval své zesnulé kamarádce, která byla obětí nehody na ulici Zochova.

Bylo to vystoupení, které si budou všichni, jež mají co dočinění se soutěží Česko Slovensko má talent, hodně dlouho pamatovat.

Když na jeviště přišla jednadvacetiletá Miriam Jarošová a porotce Jaro Slávik se jí zeptal, co je její motivací zpívat a vůbec přijít do této talentové soutěže, Miriam odpověděla, že si chce zazpívat na pódiu před lidmi.

Poté ale dodala, že by celé své vystoupení chtěla věnovat její zesnulé kamarádce. A když se Jaro Slávik zeptal na to, co se stalo, zavládlo v sálu ticho.

Její kamarádka totiž byla obětí incidentu, který se stal před rokem v bratislavské ulici Zochova. Opilý řidič tehdy najel do zastávky a zabil několik lidí. Není tak divu, že Miriam potřebovala chvíli pauzu, než se mohla pustit do svého vystoupení.

Miriam se rozhodla zazpívat známou skladbu „I See Red“, přičemž svým výkonem ohromila nejen publikum, ale i samotnou porotu, od které získala pět kladných hodnocení.

Na celé vystoupení, včetně hodnocení poroty se můžete podívat v níže přiloženém videu. Nutno dodat, dojatého Slávika neuvidíte často. Slova těžko hledal také ostravský showman Štěpán Kozub.

Emotivní vystoupení o naději a překonávání strachu a bolesti

Sílu tohoto okamžiku podpořil i fakt, že byť Miriam působila sebejistě, ve skutečnosti trpí trémou a strachem před vystupováním na veřejnosti. Talentovaná soutěžící rovněž ukázala, jak hudba může pomoci lidem vyjádřit své pocity a překonat bolest.

Miriam všem dokázala, že i přes osobní ztráty může hudba přinést radost a naději. Její vystoupení se tak rozhodně zapíše do dějin soutěže Česko Slovensko má talent. A to velice tučným písmem.

Zdroje: Česko Slovensko má talent, TV Prima

Oblíbené