Spojte se s námi


Lifestyle

Skutečný život: Ve svých 62 letech miluji pózování ve spodním prádle. Mladí muži mě prosí, abych je adoptovala, tvrdí žhavá babička

Je věk pouze číslo? Mají některé módní kousky věkovou hranici? Každý si o tom jistě myslí své, ale jedna sexy babička na obě otázky jednoznačně odpoví ne. Slečna K má sebevědomí na rozdávání.

Publikováno

dne

Je věk pouze číslo? Mají některé módní kousky věkovou hranici? Každý si o tom jistě myslí své, ale jedna sexy babička na obě otázky jednoznačně odpoví ne. Slečna K má sebevědomí na rozdávání.

Šedesátidvouletá módní fanynka, která si říká Slečna K nebo sexygrandma_UK, velmi ráda experimentuje s módními kousky, které oblékají spíše o dost mladší slečny nebo ženy. Často je na sociálních sítích viděna, jak se vychloubá svými křivkami v těsném topíku a krátkou sukní.

Těsný top, krátká sukně a podpatky

Její outfit se nikdy neobejde bez vysokých podpatků, kterými je přímo posedlá, podobně jako lesklé punčocháče. Se svým smyslem pro módu je velmi sdílná, jelikož ji těší tato forma sebeprezentace a možnost ukázat její tělo, které považuje za bezchybné.

Myslí si, že by se o sebe žena měla starat v každém věku. Cvičení je pro ni každodenní záležitostí, stejně tak nákup nových neobvyklých kousků do šatníku. Za kosmetiku také utrácí velkého množství financí.

Podle The Sun je opravdu ochotná vyzkoušet cokoli a nebojí se žádného experimentu. Miluje barvy, styly i vzory. Nejraději ovšem má, když v tom vyniknou její křivky a hlavně dlouhé nohy, na které je obzvlášť pyšná a vždy byla.

Jsi bohyně!

Slečna K již získala na svém TikTok účtu přes 5 700 sledujících a její videa zhlédlo přes tisíce zájemců. Dle komentářů plno lidí nechce věřit, že jí je 62 let. Velká část sledovatelů babičku naprosto zbožňují, ať už jde o mladé nebo staré. Mnoho mladíků ji zvalo na rande a chtělo, aby je adoptovala.

V komentářích nešetří slovy jako bohyně, krásná paní nebo překrásná dáma. Najde se mezi nimi ale i celá řada velmi kritických komentářů, které se jejímu způsobu života smějí. Považují ji za nesoudnou a někdy je patrný i termín nechutný nebo senilní.

Z nějakého důvodu se snaží snížit její sebevědomí tím, že ji urážejí. Můžeme zde vidět například komentář, který ji tvrdí, že je příliš stará na to, co dělá a aby toho nechala. Nebo se ptají, z jakého blázince utekla.

Slečna K to vůbec neřeší a její nadšení a sebevědomí to nijak neovlivní.

Svůj čas netráví pouze v šatníku nebo nákupy. Babička ráda zachraňuje koně, o které už nemá nikdo zájem nebo byly chovány v nevhodných podmínkách. Pro zvířata má obecně velkou slabost.

Zdroj: The Sun, Tiktok

Oblíbené