Spojte se s námi


Lifestyle

Rok vstupuje do znamení Štíra. Víte, co od lidí narozených v tomto znamení čekat?

Konec října a velká část listopadu patří podle horoskopu znamení Štírů. Už napohled působí tohle znamení tajemně a tak trochu nebezpečně. Jací jsou lidé narození v tomto období roku doopravdy?

Publikováno

dne

Konec října a velká část listopadu patří podle horoskopu znamení Štírů. Už napohled působí tohle znamení tajemně a tak trochu nebezpečně. Jací jsou lidé narození v tomto období roku doopravdy?

Nepřístupný a citlivý Štír

Když se se Štírem poprvé potkáte, možná na vás bude působit velmi nepřístupně nebo snad přísně. Má kolem sebe silný krunýř a hrozí nebezpečným jedovatým ostnem, takže se od něj možná budete raději držet dál. Štíři se narodili na podzim a působí jako tohle roční období – chladně, tajemně, nepříjemně.

Avšak do určité míry je to jenom maska: pod tím vším se totiž skrývá bohatý emoční život, hluboké vědomosti a často i překvapivá citlivost. Na tyto kvality však narazíte jen tehdy, když vás k sobě Štír pustí trochu blíž.

Jejich nitrem cloumá vášeň

Jestli je pro Štíry něco naprosto klíčové, pak je to vášeň. Už jsme si řekli, že Štíři mohou navenek působit chladně, odtažitě či přísně, ale uvnitř nich to vře. A jednou z hlavních ingrediencí, která se v tomhle kotli vaří, je vášeň.

O Štírech se obvykle mluví jako o skvělých, kreativních a náruživých milencích. Vášeň se však může dotýkat i jiných oblastí života: vášeň pro koníčky, pro dobré jídlo, pro krásné prožitky, ale třeba – a to je důležité – pro rodinu. Jakmile Štír něčemu propadne tak, že do toho vloží své vášnivé srdce, už ho od toho nikdo neodtrhne.

Solidní partner, nebezpečný nepřítel

Při všech štířích kvalitách bychom ale neměli zapomínat na to, že zkrátka jsou nebezpeční. Rádi pozorují své okolí, splétají nitky informací a umějí řídit věci z pozadí. Mezi znameními zvěrokruhu patří k těm nejlepším manipulátorům.

A když Štírovi, nebo někomu, na kom mu záleží, ublížíte, bude se Štír mstít. A na svou pomstu si klidně počká, o to sladší potom bude. Nezapomínejte na jed, který mu koluje v těle!

Jako partner ve vztahu, přítel nebo i kolega je však Štír rozhodně solidním člověkem. Je klidný, o věcech hodně přemýšlí a hodně o nich ví a umí být loajální. Když vám začne důvěřovat a přijme vás do svého světa, může se na vaší cestě stát tím nejlepším průvodcem.

Zdroj: horoskopy.cz; prozeny.cz

Oblíbené