Spojte se s námi


Celebrity

RedFace dělá vše, aby neuspělo, říká Karlos Benda. Hvězda konkurenčního Clashe nabídla i zákulisní informace o zrušené bitvě Bejr vs. Kajínek

Karlos Benda sice pomalu vyhlíží svůj další zápas v Clash of the Stars, nicméně na svém YouTube kanále se vyjádřil směrem k organizaci RedFace, pomyslné konkurence značky, jejíž barvy hájí.

Publikováno

dne

Karlos Benda sice pomalu vyhlíží svůj další zápas v Clash of the Stars, nicméně na svém YouTube kanále se vyjádřil směrem k organizaci RedFace, pomyslné konkurenci značky, jejíž barvy hájí.

Organizace RedFace nedávno oznámila, že se pod její hlavičkou uskuteční nečekaný duel. Jiří Kajínek se měl utkat s promotérem Alešem Bejrem, bývalou hvězdou Clash of the Stars. Jenže před pár dny se na světlo světa dostala informace, že duel neproběhne.

Důvody se všude různily. Kajínek nechtěl být konkrétní. Říkal, že je to interní záležitost. Bejr svaloval veškerou vinu na svého rivala. Bývalý vězeň totiž dle jeho slov chtěl záruku, že v boxerském klání nedostane úder loktem a že se mu nic nestane.

Nyní náhled do zákulisí poskytl Karlos Benda, bojovník Clash of the Stars. K celé situaci se vyjádřil na svém YouTube kanálu.

K RedFace byl Benda hodně kritický, stejně tak k Bejrovi: „Všichni víme, že Bejr je dost velký p**** na to, aby i v tom boxu dal Kajínkovi nechtěně loket. Chápu ale, že pokud chtěl tohle Kajínek do smlouvy, tak je to zcela zcestné.“

RedFace dělá vše, aby neuspělo, říká Benda

„Pojďme k tomu zásadnímu. Takové inside info, co říkali někteří zápasníci RedFace, je to, že někteří na předešlém RedFace podepisovali svou smlouvu teprve v den zápasu,“ nechal se slyšet Karlos Benda.

Hvězda Clashe sice zdůrazňuje, že neví jistě, jestli je to pravda, nicméně řeklo to víc lidí, kvůli čemuž tomu věří. Smlouvu ještě neměl podepsanou ani Jiří Kajínek.

„Je fascinující, že někdo, kdo se stará o propagaci a sociální sítě, je schopen začít promovat galavečer, lákat lidi, aby si kupovali vstupenky, a přitom nemají podepsanou smlouvu. Je fascinující, jak to RedFace celé dělá špatně. Mě to mrzí. Já jim to přeju, ale udělat z deseti kroků devět a půl špatně, to je taky umění,“ dodal Benda.

Zdroj: Karlos Benda, YouTube

Oblíbené