Spojte se s námi


Filmy a seriály

První červnový týden na Netflixu: Nenechte si ujít dokument o bankovní loupeži ani akční komedii Vrah naoko

Jaké novinky míří tento týden na Netflix? Kromě zajímavého dokumentu o bankovních loupežích se můžete těšit také na poslední sérii sci-fi seriálu Sweet Tooth a akční komedii s populárním fešákem v hlavní roli.

Publikováno

dne

Jaké novinky míří tento týden na Netflix? Kromě zajímavého dokumentu o bankovních loupežích se můžete těšit také na poslední sérii sci-fi seriálu Sweet Tooth a akční komedii s populárním fešákem v hlavní roli.

Jak se vykrádá banka

Jaké filmy a seriály sledujete na Netflixu nejraději? Nedáte dopustit na seriály a dokumenty o fascinujících loupežích? Pokud jste seriály La Casa de Papel a Berlín zhltli na posezení, podívejte se na dokumentární film Jak se vykrádá banka.

Pojednává o partě o zlodějů, kteří v 90. letech minulého století v Seattlu a okolí vykrádali jednu banku za druhou. Než policie odhalila jejich totožnost, stihli vykrást téměř 20 bank. Jak se jim to povedlo a proč se vlastně dali na dráhu zločinu?

Tvůrci filmu Jak vykrást banku, Stephen Robert Morse a Seth Porges, se shodují na tom, že snímek nemá být návodem na to, jak se stát bankovním lupičem, nýbrž proč se jím nestát. Divákům totiž ukážou, že vést dvojí život a halit se do lží za to rozhodně nestojí.

Vrah naoko

Je mladý, krásný, úspěšný a populární. Kdo? Přece Glen Powell. Třicetipětiletý herec jde z role do role a zažívá ohromný úspěch. Pokud nejste vůči jeho kouzlu imunní, podívejte se akční komedii Vrah naoko, která 7. 6. 2024 míří na Netflix.

Gary je uhlazený profesor, který v sobě objeví skrytý talent přebírat falešné identity, čímž nachytá zločince a rovnou je přihraje místní policii. Jeho život se ale zkomplikuje ve chvíli, kdy se vydává za nájemného vraha a zamiluje se do své klientky.

Film je z části inspirován skutečným příběhem Garyho Johnsona, který se vydával za nájemného vraha a spolupracoval s policií. 

Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Milovníci sci-fi již netrpělivě vyhlížejí poslední řadu seriálu Sweet Tooth: Chlapec s parožím. Tento seriál, jenž se odehrává ve světě, který byl naprosto zpustošen katastrofou obřích rozměrů. Gus, který je napůl jelen a napůl chlapec, se přidává k partě lidí a hybridních dětí a společně se vydávají hledat odpovědi.

Čtvrtá série dorazila na Netflix 4. června 2024, a protože se jedná o finálovou řadu, diváci se konečně dočkají rozuzlení celého příběhu.

U kterého filmu či seriálu strávíte páteční, sobotní nebo třeba i nedělní večer? Nenecháte si ujít dokument o neuvěřitelném bankovním lupiči, film inspirovaný skutečným příběhem o falešném hitmanovi nebo snad konečně dokoukáte sci-fi seriál o chlapci s parožím?

Zdroje: CSFD.cz, Time.com, Redakce, Netflix.com, YouTube.com

Oblíbené