Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Začala jsem rodit na parkovišti u McDonaldu, dítě jsme pojmenovali po této restauraci

Zcela neobvyklé jméno dostal chlapeček, jehož matku překvapil překotný porod na parkovišti u McDonald’s. Analysia Beck (25) a její manžel Daniel pojmenovali svého chlapce po oblíbeném řetězci.

Publikováno

dne

Zcela neobvyklé jméno dostal chlapeček, jehož matku překvapil překotný porod na parkovišti u McDonald’s. Analysia Beck (25) a její manžel Daniel pojmenovali svého chlapce po oblíbeném řetězci.

Těhotná Analysia z Wisconsinu začala cítit kontrakce 11. ledna kolem 23:00. Bylo jen otázkou hodin, kdy žena přivede na svět svého očekávaného chlapce. Velmi brzy začala mít silné bolesti a skončila schoulená na zemi v křečích.

Analysia a její manžel Daniel zavolali chůvu, aby se postarala o jejich další dvě děti a spěchali do auta, aby se mohli co nejrychleji vydat do nemocnice, kde chtěli přivítat své dítě.

Porod ve sněhové bouři

Jakmile byli na cestě, překvapila je silná sněhová bouře. Všechno se snažili vidět pozitivně a byli odhodlaní a plní naděje, že dojedou do nemocnice včas. To se ale bohužel nestalo.

Během cesty Analysia pocítila nutkání zatlačit, které bylo tak silné, že musela požádat manžela, aby zastavil. Už cítila hlavičku dítěte a nedalo se to žádným způsobem zastavit.

Daniel zabočil autem na parkoviště jejich místního McDonald’s a vytočil číslo, aby zavolal pomoc. Analysia se svěřila, že dítě přicházelo na svět tak rychle, že její tělo nemohlo déle čekat a musela tlačit.

Žena si vlezla do zadní části auta a po třech zatlačeních manželé přivítali syna, kterého pojmenovali Micah (zkráceně McFlurry). Záchranáři se sotva dostali na místo. Přijeli právě včas, aby čerstě narozeného chlapce přivítali na světě.

Hladký průběh bez komplikací

Analysia mohla s radostí oznámit synův bezpečný příchod na svět a řekla: „Náš malý McFlurry je tou nejsladší lahůdkou.“ Na svět přišel 12. ledna 2024 ve 4 hodiny a 12 minut ráno.

O svém chaotickém porodním zážitku Analysia řekla: „Bylo to děsivé, traumatizující a bolestivé rodit zcela přirozeně bez léků a lékařů a vidět, jak vyšel úplně modrý, protože se to stalo tak rychle a doslova na sněhu. Teď se synovi daří velmi dobře a my můžeme jen děkovat Bohu za to, že nás chránil.“

Zdroje: The Sun, Facebook

Oblíbené