Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Vzala jsem si muže, který je mladší než můj syn. Na takovou reakci okolí jsem nebyla připravená, tvrdí Deanna

Že je věk jen číslo? To jistě ano, ale některým vztahům nepřeje. O tom si zjistila své Deana Boomer, která se zamilovala do o 19 let mladšího Stevena. Přišli o hodně, ale jsou šťastní. Stálo to za to?

Publikováno

dne

Že je věk jen číslo? To jistě ano, ale některým vztahům nepřeje. O tom si zjistila své Deanna Boomer, která se zamilovala do o 19 let mladšího Stevena. Přišli o hodně, ale jsou šťastní. Stálo to za to?

Deanna se Stevenem si museli velmi tvrdě obhajovat svůj románek před rodinou a okolím. Nakonec se s nimi stejně většina přátel přestala stýkat a rodina jim to neodpustila (i když možná tvrdí něco jiného).

Když bylo Deanně 38 let, zakoukala se do 19letého mladíka Stevena. Byl to synovec jejího přítele. I když si většina lidí myslela, že vztah nemá budoucnost, pár je přesvědčil o opaku. V současnosti je jejich vztah stále silný a nedávno spolu dokonce oslavili sedmé výročí svatby.

I když v to ostatní nevěřili, hvězdy nám přály!

„Začátek vztahu byl nejtěžší, ale teď je to mnohem jednodušší. Lidé, kteří nás vidí takové, jací jsme, vědí, že spolu máme být. Mnoho jich ale odešlo,“ tvrdí Steven pro Mirror.

Jsou také hrdými rodiči jejich čtyřleté ratolesti. Steven, kterému je nyní 27 let, je k tomu ještě nevlastním otcem dalších čtyř dětí Deanny, které má z dřívějšího vztahu. Je jim 13, 17, 25 a 31 (ano, nejstarší syn je o čtyři roky starší než Steven).

Oproti tomu Deanna je o kousek starší než Stevenova matka. Což v začátku také nedělalo dobrotu, ale postupem času se situace ustálila a věkové rozdíly přestaly mít taková “hrozivá“ čísla.

Instalatér Steven přiznává, že jeho přátelé a rodina byli zpočátku ohledně románku skeptičtí. „Mojí matce se to moc nelíbilo. Deanna je jen o pár měsíců starší než ona, takže jí to přišlo trochu divné,“ přiznal Steven.

Podivínka se zajíčkem?

Deanna a Steven se seznámili díky jeho tetě. Dali se dohromady, když Deanna začala navštěvovat autoklub na jeho střední škole. 

V té době byla Deanna maminkou v domácnosti a procházela si rozvodem se svým bývalým manžele. Jejich vztah trval 22 let. V důsledku toho se musela se svými čtyřmi dětmi přestěhovat do bytu. Požádala Stevena, aby se k ní nastěhoval a pomohl jí s placením nájmu. Něž si to uvědomili, žili na hromádce.

„Má rodina tvrdila, že jsem ještě dítě a neměl bych vychovávat cizí děti, protože o tom nic nevím. Nikdy jsem nemyslel, že na to nemám. Teď myslím, že s nimi všemi mám skvělý vztah a jsem za to rád,“ řekl Steve.

Někteří přátelé Stevena a Deanny je opustili. Nechápali, proč se tak mladý Steven do něčeho takové chce pouštět a Deanu měly za podivínku, která musí hledat mladé zajíčky. Oba si myslí, že v tom velkou roli hrála také závist.

Zdroj: TikTok, Mirror

Oblíbené