Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Vydělávám 570 tisíc hodnocením mužské chlouby. Pánové milují ponižování, tvrdí mladá influencerka

Rose Ann kompletně změnila své kariérní zaměření, jakmile našla způsob, jak vydělat 570 tisíc měsíčně. Již nepracuje jako zdravotní sestřička v ordinaci praktického lékaře. Kde se jí teď tak daří? Na sociálních sítích hodnotí mužskou chloubu a je to překvapivě velmi prosperující činnost.

Publikováno

dne

Rose Ann kompletně změnila své kariérní zaměření, jakmile našla způsob, jak vydělat 570 tisíc měsíčně. Již nepracuje jako zdravotní sestřička v ordinaci praktického lékaře. Kde se jí teď tak daří? Na sociálních sítích hodnotí mužskou chloubu a je to překvapivě velmi prosperující činnost.

Třiadvacetiletá Rose Ann přiznala, že vydělává miliony za své upřímné názory na mužské penisy, ale také díky zástupům fanoušků, kteří ji považují za americkou herečku a komičku Roseanne Barrovou.

Zdravotní sestřička nemá tak dobrý plat

Vnadná brunetka narozená v Kentu prohlásila, že si mnoho lidí myslí, že je mladou verzí Barrové, která začala provozovat tuto službu jako vedlejšák: další nový komediální projekt.

„V podstatě musím Roseanne poděkovat za to, že mám díky ní miliony na svém bankovním účtu. Snažím se, abych byla ve svých komentářích vtipná jako ona, ale stále mám před sebou dlouhou cestu, abych získala její humor, “ tvrdí Rose Ann pro Daily Star.

Rose Ann měla v plánu pracovat ve zdravotnictví. Nejprve dostávala poměrně nízkou mzdu a zdálo se, že věci nikam nevedou, dokud neobjevila trend na online sítích. Muži platili influencerkám za hodnocení jejich penisů.

Královna hodnotitelek penisů

Postupem času zjistila, že tento způsob už využívá k přivýdělku mnoho žen, a proto se rozhodla vymyslet svůj vlastní způsob. Nakonec se stal tak oblíbeným, že získala online přezdívku Královna hodnotitelek penisů. 

 Jak toho docílila? Rozhodla se, že ve svých recenzích bude sarkastická, urážlivá, tvrdá, ale i vtipná a nevšední. Tím se prý výrazně liší od ostatních. Muži v jejím způsobu našli velké zalíbení.

 „Když jsem s tím začínala, myslela jsem si, že to bude jen malý přivýdělek, protože jsem žila doma a chtěla jsem jen začít experimentovat se způsoby práce online. Ale brzy jsem se stala opravdu populární. Možná i proto, že si moji odběratelé mysleli, že mám nějaký druh lékařského vzdělání, jak jsem zmínila ve svém životopise,“ říká Ann.

Začala si účtovat v přepočtu 570 Kč za jedno hodnocení. Snažila se být sprostá, sarkastická a ironická. Vzhledem k tomu, kolik má práce se zdá, že se mužům líbí, když jsou ponižování nebo jim sděluje brutálně upřímnou pravdu o jejich “věšácích“.

Přes tisíce recenzí i za zvýšenou cenu

„Rychle jsem si vybudovala stovky odběratelů a nyní jsem udělala tisíce svévolných recenzí. Také jsem začala zvyšovat svou cenu a dělám i videorecenze, které začínají být opravdu populární,“ říká Rose.

Zkontrolovala už prý snad všechny druhy mužské chlouby: od ochablých po vzpřímené. Obvykle se během porovnávání inspiruje u jídla. Měla tedy možnost hodnotit všechno od arašídů po okurky.

Neustále křičí na “malé šmejdy“

Také velmi ráda snižuje hodnocení sebevědomým mužům. „Baví mě říkat chlapům, kteří si o své chloubě hodně myslí, že rozhodně není tak působivý a viděla jsem mnohem větší a lepší,“ dodává Ann.

Rose Ann sdílí, že nyní hledá dům v Essexu a plánuje se každým dnem odstěhovat od svých rodičů. „Moje máma s tátou nejdřív nechápali, co vlastně dělá, ale vše jsem jim vysvětlila. Po prvotním šoku si teď myslí, že je to celé vlastně k smíchu. Mám ve svém pokoji nainstalovanou kameru a pravidelně mě slyší, jak křičím nadávky na malé šmejdy.“

Zdroj: Daily Star, Independent Online

Oblíbené