Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: V 19 letech jsem byla posedmé těhotná. Nerozumím drsné kritice, rodina je u mě na prvním místě, tvrdí mladá maminka

Angie je ve svých 21 letech maminkou tří dětí a čtvrté je již na cestě. Poprvé zjistila, že je těhotná v pouhých 15 letech se svým současným manželem Jordonem. Oba chtějí mít početnou rodinu, a tak si svůj sen plní.

Publikováno

dne

Angie je ve svých 21 letech maminkou tří dětí a čtvrté je již na cestě. Poprvé zjistila, že je těhotná v pouhých 15 letech se svým současným manželem Jordonem. Oba chtějí mít početnou rodinu, a tak si svůj sen plní.

V dnešní době se věk prvorodiček spíše oddaluje, a proto je překvapivé, když se objeví mladé maminky, pro které je sen hlavně rodina. Přesně takový případ je i Angie. A jelikož její manžel by také měl rád velkou rodinu, perfektně se k sobě hodí.  

První těhotenství v 15 letech

Jakmile Angie Faith oznámila svému okolí, že je v 15 letech těhotná a dítě si rozhodně hodlá nechat, okamžitě přišla velká vlna nesouhlasu, která se je snažila odradit od jejich rozhodnutí. Nevěřili, že by pár mohl skončit dobře a před takovýmto rozhodnutím ji varovali. Pár ale za pár měsíců šťastně přivítal svou první holčičku Nevaeh.

Dle The Sun se s Jordonem vzali den po jejích 16. narozeninách. A když jí bylo 17 let, narodil se jim další potomek. Tentokrát šlo o syna Hudsona. Pak je bohužel čekalo velké zklamání, na které se nikdo nemůže připravit.

Pět potratů otestovalo jejich vztah

Než otěhotněla s třetím dítětem Finleyem, musela si projít pěti nepříjemnými potraty, které otestovaly oddanost a pevnost jejich vztahu s manželem. I přes tak velké množství tragických nezdarů nepřestali věřit a jejich nezlomnost se jim vyplatila.

Finley se narodil minulý rok. A v současné době je Angie znovu těhotná. A podle jejích slov to určitě nebude poslední přírůstek.

Jak to všechno začalo?

Mladá maminka se se svým manžele seznámila na jeho narozeninové oslavě. Byla na ni pozvána svým kamarádem, i když oslavence neznala. Okamžitě v sobě našli zalíbení a o pár měsíců později Angie oznámila, že otěhotněla, i když používala antikoncepci. Těhotenství otestovali osmkrát, než doopravdy uvěřili, že budou mít dítě.

„Nejsem si jistá, proč antikoncepce nefungovala, v tu chvíli jsme prostě měli mít dítě. Kdybych slyšela, že někdo v 15 letech otěhotněl, asi by mě to také šokovalo. Věděla jsem, že od okolí dostaneme negativní reakce,“ tvrdí Angie na sociálních sítích.

V reakcích bylo hodně hněvu, šoku a zklamání. Spousta lidí navrhovala, abych šla na potrat nebo dala dítě k adopci. Rozhodování bylo těžké. Angie byla v té době velmi mladá, chodila do školy a těhotenství by vše změnilo. Přišla by o všechny své spolužáky, protože by již žila jiný život.

Ale přesně pro rodinný život se rozhodla a zpětně nelituje. Nemůže prý být šťastnější, že má v mladém věku tak velkou rodinu s úžasným manželem. Stát se matkou ji změnilo k lepšímu a dle jejích slov ji potraty naučily, aby byla vděčná za vše, co má.

Zdroj: The Sun, Instagram

Oblíbené