Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Šikanovali mě za můj vzhled, teď si vydělávám 850 tisíc měsíčně, říká britská modelka

April Opal byla jako dítě neustálým terčem šikany kvůli svému vzhledu. V jejím životě se ale stal nečekaný zvrat! Koho by napadlo, že si bude vydělávat jako modelka. Teď už se všem haterům jenom směje a vrací jim urážky s nadhledem.

Publikováno

dne

April Opal byla jako dítě neustálým terčem šikany kvůli svému vzhledu. V jejím životě se ale stal nečekaný zvrat! Koho by napadlo, že si bude vydělávat jako modelka. Teď už se všem pochybovačům jenom směje a vrací jim urážky s nadhledem.

April o svých útrapách školních dnů hovoří velmi otevřeně, i když to pro ni byla každodenní muka. Uvěřila, že není pěkná a cítila se méněcenně. Na její psychice to zanechalo velké šrámy. A určitě by ji v té době nenapadlo, že si bude v budoucnu vydělávat jako modelka.

Dokonce za svůj okouzlující vzhled vydělává v přepočtu 850 tisíc měsíčně. I když se jí stále dostává velké množství negativních poznámek k jejímu vzhledu, už je bere s nadhledem.

„Nemyslím, že si někdy zvyknu, že jsem placena za svůj vzhled. Byla jsem opravdu ošklivé dítě. A všichni kolem mi mou ošklivost dávali najevo. Měla jsem nadváhu, divný účes, nelíčila jsem se…,“ řekla April The Daily Star.

Mirror informuje, že kvůli dřívější dlouholeté šikaně ji s přibývajícím věkem vyrostla tzv. hroší kůže a proto se dnes všem trollům a haterům jenom směje. Bez mrknutí oka jim vrací jejich kritiky. Má velmi často trefné a pohotové odpovědi. Postupně přiznává, že i zlé věci mohou být k něčemu dobré.

Z Oxfordu na OnlyFans

Devatenáctiletá dívka měla dobře našlápnuto ke studiu na univerzitě v Cambridge nebo Oxfordu. I když ve škole vynikala, rozhodla se jít jinou cestou. Přes platformu OnlyFans si vydělává každý měsíc tisíce.

Měla mnoho zkušeností s brigádami a tvrdou prací za pár korun, a proto zvolila tuto snadnější cestu. Chtěla by jít ve 30 do důchodu. Její finální rozhodnutí padlo v den jejích 18. narozenin. Na OnlyFans je od února 2022.

S odstupem času svého rozhodnutí nelituje. Tvrdí, že nic není důležitější než její čas. Práce jí dává možnost flexibility a může si plánovat dny, jak je bude chtít.

„Lidé to nevidí, ale někdy vstávám v 5 hodin ráno a téměř celý den pracuji až do půlnoci. Někdy trávím čas v posilovně, na pláži, nákupem nebo s přáteli a do práce nemusím dělat nic,“ tvrdí April.

Zdroj: Mirror, The Daily Star

Oblíbené