Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Sdílíme manžela a říkáme si sestry-manželky. Neustále na sebe žárlíme

Nicole, Lauren a jejich manžel Justin v minulosti žili v polyamorickém vztahu. Znamenalo to, že všichni tři společně sdíleli vztah. Avšak nyní jsou Nicole a Lauren oficiálně právoplatnými manželkami Justina a nazývají sebe vzájemně sestry-manželky. Jejich neobvyklý vztah stále zahrnuje určitou míru žárlivosti, i když Nicole a Lauren již nejsou ve vztahu párem.

Publikováno

dne

Nicole, Lauren a jejich manžel Justin v minulosti žili v polyamorním vztahu. Znamenalo to, že všichni tři společně sdíleli vztah. Avšak nyní jsou Nicole a Lauren oficiálně právoplatnými manželkami Justina a nazývají sebe vzájemně sestry-manželky. Jejich neobvyklý vztah stále zahrnuje určitou míru žárlivosti, i když Nicole a Lauren již nejsou ve vztahu párem.

Dle New York Post příběh Justina, Nicole a Lauren vyvolává velký zájem na sociálních sítích, kde příspěvek získal více než 3000 lajků. Ve videu se dozvídáme, že Nicole a Justin z Floridy byli spolu již od střední školy. Až po 20 letech manželství přišla Lauren, která se k nim připojila před šesti lety. Během té doby Justin a Nicole měli tři děti, zatímco Lauren měla dvě děti ze svého předchozího vztahu.

Máme netradiční vztah

Polyamorie je emocionální, romantický nebo sexuální vztah mezi více než dvěma lidmi založený na dohodě a vzájemného souhlasu všech zúčastněných. Každý polyamorní vztah je unikátní a může mít různé formy a dynamiku v závislosti na potřebách a preferencích jednotlivých osob.

Polygamie je forma manželství, ve které jedna osoba se žení s více než jedním partnerem současně. Existují různé formy polygamie, například poliginie, kdy muž má více než jednu manželku, nebo polyandrie, kdy žena má více než jednoho manžela. Mezi další varianty polygamie patří například skupinové manželství, ve kterém je více mužů a žen spojeno do jedné manželské jednotky.

@rudeboykona

2wives1guy as fuck and forever!❤️❤️❤️

♬ original sound – RudeboyKona

I přesto že se Nicole a Lauren rozhodly před čtyřmi lety ukončit svůj romantický vztah, pokračují dál se svými oddělenými vztahy s Justinem. Staly se sestrami-manželkami a jejich láska stále roste, jak sami potvrzují. Nicméně, i přes svou jedinečnost, obě ženy přiznávají, že stále pociťují žárlivost. Vysvětlují to tím, že jsou pouze lidmi a žárlivost je běžnou emocí.

Obdivujeme Váš otevřený pohled na svět

V závěru videa vidíme Lauren a Nicole, jak se střídavě drží za ruce s Justinem, přičemž všichni tři ukazují své snubní prsteny a zářivé úsměvy. Nicméně, ne všichni diváci byli nadšeni tímto aranžmá. Někteří podporovali Nicole a Lauren jako „sesterské manželky“ a obdivovali jejich otevřený pohled na svět.

„Vlastně miluji celou vaši atmosféru! Hlídám vaše videa (sleduji je až do konce) moc jste mi otevřeli mysl! Miluj svou rodinu.“ Další dodal: „Miluji to… jsi nádherná a zdravá a to je krásné.“ Třetí komentoval: „Líbí se mi to pro vás! Gratulujeme.“

Naopak jiní diváci vyjadřovali nesouhlas s jejich uspořádáním. Tvrdě hodnotili, že se nejedná o dobrou myšlenku a že žárlivost je stále přítomná a vždy v jejich vztahu bude. V nejhorším případě se bude i stupňovat a zničí jim vztah.

Toto video poukazuje na to, že lidé mají různé názory a postoje k nekonvenčním vztahovým modelům. Nicole, Lauren a Justin se rozhodli žít podle svého vlastního přesvědčení a bez ohledu na hodnocení ostatních. Je na nás, abychom si připustili a respektovali rozmanitost v partnerských vztazích a otevřely se novým možnostem lásky a rodinného života.

Zdroje: Daily Star, TikTok, New York Post, BBC, nkcr.cz

Oblíbené