Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Scott trpí vzácným onemocněním. Věří však, že jeho krásná žena je s ním z lásky. Spousta lidí nás pomlouvá, říká

Divine Rasping a její manžel Scott Smith čelí tvrdé kritice. Důvodem je Scottovo onemocnění a fakt, že na adresu Divine v průběhu let snášely nekompromisní soudy o tom, že svého muže pouze využívá.

Publikováno

dne

Divine Rasping a její manžel Scott Smith čelí tvrdé kritice. Důvodem je Scottovo onemocnění a fakt, že na adresu Divine v průběhu let snášely nekompromisní soudy o tom, že svého muže pouze využívá.

Když se láska střetne s nemocí, její síla se často testuje „veřejným soudem“. Divine Rasping a Scott Smith zažívají tento nekompromisní tlak kvůli Scottově onemocnění, které mění nejen jeho vzhled, ale i jejich vztah.

Sklerodermie se stala nedílnou součástí jejich života. Nutno dodat, je to vzácné chronické celkové onemocnění pojivové tkáně postihující kůži, pohybové ústrojí a některé vnitřní orgány. Scottovi lékaři tuto nemoc diagnostikovali už ve 13 letech.

On ale až zázrakem překonal předpovědi lékařů o tom, kolik mu ještě zbývá času a snažil se být s Divine i navzdory zdravotním problémům.

Ten se svou drahou polovičkou seznámil online a nejprve udržovali vztah na dálku, překonávajíc vzdálenost 8 000 mil, než se konečně usadili v Texasu.

Scottova odvaha v tomhle případě byla neskutečná, jelikož i navzdory radám lékařů podnikal dlouhé cesty na Filipíny, aby mohl být se svou milovanou Divine. Je to klišé, ale dá se říct, že Scott díky jejich lásce překonával hranice a vlastně sám sebe.

Avšak vzhledem k tomu, že se poznali online byli už od začátku vystaveni tvrdé kritice. Hlasy mnohých naznačovaly, že Divine je pouze zlatokopka, která je ve vztahu se Scottem pouze kvůli finančnímu prospěchu.

„Je spousta lidí, kteří nás pomlouvají při každé příležitosti,“ řekl Scott v rozhovoru pro deník The Sun. Avšak jejich vzájemná podpora a oddanost překonala všechna tato odsudky. Navzdory pochybnostem Scottovy rodiny se Divine nevzdala.

Trvala na setkání tváří v tvář a čekala, až si udělají vlastní názor. Jejich odhodlání a síla trvat na vztahu překonala čtyři roky kritiky, než se nakonec rozhodli pro oficiální sňatek.

Zdroje: The Sun, Instagram

Oblíbené