Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Rodit zdarma? Neexistuje! Dala jsem manželovi dvě děti, tak mi musí zaplatit nová prsa, tvrdí mladá maminka

Hope Homa na svém TikToku prozradila, že se svým manželem uzavřela neobvyklou dohodu ještě předtím, než porodila dvě děti. Po dětech si přála nová prsa. Počkejte, až zjistíte, kolik operace stála.

Publikováno

dne

Hope Homa na svém TikToku prozradila, že se svým manželem uzavřela neobvyklou dohodu ještě předtím, než porodila dvě děti. Po dětech si přála nová prsa. Počkejte, až zjistíte, kolik operace stála.

Mladá maminka v domácnosti z Dallasu v Texasu chtěla za porod dětí neobvyklou věc. Normálně se dávají například šperky nebo nějaký jiný upomínkový předmět, kterým dá muž najevo, že si váží toho, co žena podstoupila v posledních měsících.

Hope Homa ale měla jasno hned před porodem a nedala muži moc manévrovacího prostoru. Chtěla od něho nová prsa, jinak nic nebude. Nic se přece nedělá jen tak zadarmo. Bere to jako poplatek za službu svému tělu, která se musí vrátit. Vše bylo samozřejmě myšleno s nadsázkou.

Prsa se musí vrátit do továrního nastavení

Devětadvacetiletá Hope vychovává se svým mužem Dylanem dvě děti. Desetiletou dceru a skoro dvouletého syna, který se narodil v únoru 2022. A jelikož již další děti neplánují, přišel čas na plnění domluveného slibu.

V krátkém klipu, který sdílela na sociálních sítích, řekla, že dala muži dvě děti, tak od něj teď očekává nová prsa. Svá prsa popisovala jako prostě smutné, úprava poprsí po porodu se jí proto zdá jako spravedlivý obchod.

Později dodala, že byly implantáty nejlepším dárkem, který si mohla přát a že je ráda za předchozí domluvu. Přidaly jí na sebevědomí a začala se znovu ve svém těle cítit dobře. A že se teď zvětšeným poprosím moc ráda chlubí!

Nejlepší dárek, jaký si mohla přát

Hope na sobě má krátký topík bez ramínek a hrdě vystavuje její nový vzhled. Ten manžela vyšel v přepočtu na 230 tisíc korun. Dále dodává, že je dva týdny po operaci. Vychvaluje si, jak byl její lékař fenomenální, protože bylo zotavení hračkou a nepřineslo žádné komplikace.

Dle The Sun klip na TikToku, který sdílela pod uživatelským jménem hope.homa, zjevně nadchl velké množství diváků, protože poměrně rychle nasbíral ohromujících 420 tisíc zhlédnutí a stále se šíří dál.

I když by se mohlo zdát, že se klip stane terčem kritiky, opak byl pravdou. Komentující situaci většinou vzali s nadhledem a vtipem. Jedna žena například napsala, že vždy říkala manželovi, že musí dát věci tak, jak byly. Obnovení továrního nastavení je přeci důležité!

Zdroj: The Sun, TikTok, Daily Mail

Oblíbené