Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Pracuji jako “profesionální přítelkyně“ a vydělávám 1,4 milionů měsíčně. Muži mě dokonce dávají i do závěti, tvrdí modelka z Playboye

Char Borley nemá zájem o tradiční pojetí vztahu. Raději se stýká s desítky online “kamarádů“, kteří jí platí stovky tisíc korun za její pozornost, čas, náklonnost a velké množství videí a fotografií. Char tvrdí, že dělá profesionální přítelkyni 24/7.

Publikováno

dne

Char Borley nemá zájem o tradiční pojetí vztahu. Raději se stýká s desítky online “kamarádů“, kteří jí platí stovky tisíc korun za její pozornost, čas, náklonnost a velké množství videí a fotografií. Char tvrdí, že dělá profesionální přítelkyni 24/7. 

Její každodenní práce probíhá například v psaní SMS o tom, jak se probudila nebo co měla k obědu. Posílá své fotografie v prádle nebo sdílí videohovor při přípravě večeře. Char je neustále na svém telefonu a pečuje o své „kamarády“. Ať už si jen chtějí popovídat nebo hledají sexuální povyražení.

Bývalá modelka z Playboye pracuje jako profesionální přítelkyně a tvrdí, že si vydělává v přepočtu 1,4 milionů měsíčně. Její práce spočívá v tom, že předvádí perfektní partnerku šitou na míru potřeb daného muže. Je ochotná ke všemu a neustále online, tedy k dispozici 24/7. Záleží na době, po kterou si ji najmou. Může jít o den, týden nebo klidně i měsíc.

Služby pro osamělé a bohaté muže

Čtyřicetiletá Char nabízí své služby převážně osamělým a bohatým mužům. Podle požadavků se stanoví výše ceny. Nejvyšší úroveň vychází v přepočtu na 28 tisíc korun týdně. Součástí jsou každodenní hovory, interakce přes videochat a nespočet fotografií.

„Muži platí za to, že mě mají jako partnerku na den, týden nebo dokonce měsíc. Vše online. Můžou mi kdykoli napsat na mé soukromé číslo a mají ke mně přístup 24/7. Většina si chce hlavně popovídat, jak probíhal jejich den nebo mít ochotnou virtuální společnost,“ tvrdí Char pro Mirror.

Některé své “kamarády“ dokonce zaujala natolik, že na ní myslí i v závěti. Mnozí dokonce na Char získají lehkou závislost a nedokáží se jí vzdát. Chtěli by něco víc. S tímto se už umí bez problémů vypořádat a vztah vždy udržuje pouze v pracovním módu. Char dále pracuje i jako osobní trenérka, svému tělu věnuje hodně času. Za hodinu si účtuje v přepočtu 56 tisíc korun.

Mnoho “kamarádů“, osobní vztahy žádné

Char má 22letou dceru, která jí pomáhá vybírat nejlepší snímky na Instagram nebo jiné sítě. Všechny vztahy v osobním životě se jí většinou rozpadly, jelikož má tuto neobvyklou profesi. Pro může bývá nepříjemné, že většinu času tráví s jinými chlápky.

„Ze začátku o své kariéře mužům neříkám, ale oni se to stejně dozví. Takže teď už raději lásku nehledám, muži většinou žárlí. Jeden můj zákazníků je se mnou již od roku 2001, takže mu říkám, že je můj “online partner“. Pro teď mi to stačí, “ tvrdí Char.

„Jsem ráda, co má kariéra udělala s mým životem. Vím jistě, že dělám, co chci a kdy chci. Jsem teď na sebe hrdá a nestarám se o to, kdo si co myslí, “ říká Char.

Zdroj: Mirror, Super, The Sun, Instagram

Oblíbené