Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Porodila jsem spoutaná ve vězení. Jen Gomez popisuje svůj hororový zážitek, bývalá lupička nyní pomáhá lidem

Narození dítěte je obvykle jedním z nejkrásnějších a nejemotivnějších okamžiků v životě ženy. Ale pro Jen Gomez, bývalou lupičku, byly její porodní zážitky mnohem méně kouzelné a mnohem více traumatizující.

Publikováno

dne

Narození dítěte je obvykle jedním z nejkrásnějších a nejemotivnějších okamžiků v životě ženy. Ale pro Jen Gomez, bývalou lupičku, byly její porodní zážitky mnohem méně kouzelné a mnohem více traumatizující.

Jen Gomez strávila deset let ve vězení poté, co si přivlastnila majetek v hodnotě více než jednoho milionu dolarů z domovů ostatních lidí. Dnes však vzdělává veřejnost prostřednictvím sociálních sítí o prevenci loupeží a sdílí videa o svém životě ve vězení a svých zkušenostech jako odsouzená vězeňkyně.

Jedno z jejích nedávných sdělení zahrnovalo opravdu hrozivý příběh ze života. Příběh o narození jejího syna během pobytu ve vězení. Jen uvedla, že ji policie zatkla, když byla ještě těhotná, a porodila, zatímco byla spoutaná.

„Strávila jsem deset let ve vězení a za tu dobu jsem porodila svého jediného syna, když jsem byla ve vězeňské cele. Bylo to to nejhorší z nejhoršího, co se mi mohlo stát,“ přiznala Jen Gomez, jejíž slova cituje server The Sun.

Její zážitky byly děsivé. Nejenže jí ve vězení nedovolili mít u porodu přítomné žádné členy rodiny, ale také popisuje, jak byla spoutaná ke stolu a jak neohrabaně probíhal samotný porod.

„Po narození mého syna mě ihned zase spoutali. Okamžitě. Buď jsem byla spoutaná v cele nebo ke svému lůžku v nemocnici. Je to hrozné. A pokud chcete jít na záchod, musí vás doprovodit. Nebyl to hezký zážitek,“ pokračovala Jen ve svém příběhu.

Příběh jako z hororu, lidé pod videem spustili lavinu komentářů

Zkušenost být ve vězení během porodu jí nejen traumatizovala, ale přinutila ji i podělit se s touto hrůznou zkušeností na sociálních sítích. Její video na TikToku pod uživatelským jménem jenjen.gomez bleskově získalo desítky tisíc zhlédnutí a vyvolalo nemalý rozruch.

Lidé pod jejím videem publikovali řadu komentářů, nejvíce výstižný byl nejspíše komentář nejmenovaného uživatele. „Vězeňský systém je otřesný. Ano, udělala jste něco špatného, ale nejste zvíře.“

Jen Gomez varuje lidi před loupežemi…

Předtím než se Jen stala veřejně známou osobností na sociálních sítích, byla profesionální lupičkou. Po odsouzení k deseti letům ve vězení se rozhodla sdílet své znalosti a varovat lidi před tím, jak loupeže mohou probíhat.

V jednom z jejích videí sdílela svůj seznam kroků, které prováděla před loupežemi, a jak některá opatření lidem paradoxně dělala domovy atraktivnějšími pro zloděje.

Mezi těmito kroky patřila i kontrola počasí. „Když je krásné slunečné počasí, hledala jsem izolovanější místa, kde jsou domy vzdálenější od sebe,“ sdělila ve svém videu.

@jenjen.gomez PROTECT YOUR HOME AGAINST BURGLARY.. I used to be a burglar.. here’s the checklist I used to follow! #burglar #burglary #floridalife #floridaprison #prison #lowell #prisonshower #homes #homebreakin #protectyourhome #prisonstories #prisontiktok #prisonbreak #jailstories ♬ original sound – Jen Jen Gomez

Jiné faktory, jako bezpečnostní systémy a domácí zvířata, podle ní mohly dělat dům ještě přitažlivějším pro zloděje. Za špatného počasí lidé zůstávali ve svých domovech. Jen přitom věděla, že za takových podmínek ji mohli chytit nebo pronásledovat.

Jen také sdílela informace o tom, jak si vybírala čas pro svou loupež. „Mezi osmou a jedenáctou hodinou ráno je nejlepší čas, s malou přestávkou kolem poledne,“ řekla.

Zásadní pro úspěšnou lupičskou akci byla i znalost bezpečnostních systémů a dostupných vstupů do domu. Jen využívala především okna ve spodní části domu, aby se dostala dovnitř.

Její příběh je každopádně poučením pro všechny, jak chránit své domovy před potenciálními zloději, a zároveň je připomínkou toho, že i odsouzení zaslouží lidské zacházení, zejména při tak intimním a důležitém okamžiku, jako je porod dítěte.

Zdroje: The Sun, Daily Mail

Oblíbené