Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Neholit se je tak sexy a osvobozující! Všechny ženy by to měly zažít, tvrdí exhibicionistka, která miluje všechny chloupky na svém těle

Žena povzbuzuje ostatní dámy, aby si také nechaly zarůst své intimní partie. Připouští, že jí chvíli trvalo, než celou situaci přijala, protože je to ve společnosti tabu. Ale teď by neměnila. Jaký je její příběh?

Publikováno

dne

Žena povzbuzuje ostatní dámy, aby si také nechaly zarůst své intimní partie. Připouští, že jí chvíli trvalo, než celou situaci přijala, protože je to ve společnosti tabu. Ale teď by neměnila. Jaký je její příběh?

I když jsou chloupky na těle zcela přirozené, pokud se ženy neholí, mohou se cítit pod tlakem společnosti. Lydi.hairy na svém Tiktoku povzbuzuje všechny, aby se nebály toto tabu prorazit a bez ohledu na to, kde se chloupky nacházejí, nechat je bez úprav. Ať už se jedná o intimní partie, nohy, podpaží nebo dámský knírek.

Miluji chlupy na svém těle!

Lydi tento tlak také pociťovala, ale zvládla ho překonat. Teď popisuje, že miluje chlupy na svém těle a získává chválu od sledujících, protože je na 100 procent přírodní. Mnoho žen jí závidí, že jde proti společenskému očekávání a umí si to ustát. Nátlak a kritika je opravdu velký.

„Jsem velkým fanouškem ochlupení na celém těle!! Trvalo mi dlouho, než jsem to začala brát s nadhledem … ale myslím, že se tam může dostat každý,“ řekla pro Daily Mail.

Exhibicionistka, která si říká také Lydi Winter, pravidelně zveřejňuje videa, ve kterých hrdě vystavuje své ochlupení. I když dostává smíšení reakce. Někteří jí fandí, jiní kritizují. Mnoho z žen by si přálo být jako ona, ale nemají na to odvahu. Někomu to zase přijde velmi nechutné a nepatřičné.

„Líbí se mi, že někdo umí žít podle sebe, aniž by ustoupil tlaku. Na ženy je teď velký nátlak, aby vypadaly dokonale,“ řekl jeden sledující.

„Neuvěřitelně mě fascinuje tvoje odvaha, že vystavuješ své chlupy. Jakmile nemám jen trochu oholené chlupy na nohách, nemůžu vyjít z domu,“ tvrdí žena v komentářích.

Přestaňte se stydět za svůj přirozený vzhled

Lydi se postupně stává součástí malé, ale rostoucí skupiny žen, které se přestávají stydět za svůj přirozený vzhled. Vzhledem k její popularitě se s k ní přidávají další ženy, které mají odvahu. Často své rozhodnutí zdůvodňují finančními i zdravotními faktory.

Nemusí utrácet tak velké množství financí za holící strojky, žiletky, depilační krémy nebo vosk. Neztrácejí tolik času úpravou, která vydrží jenom krátký čas. Přirovnávají to k boji s větrnými mlýny. A v neposlední řadě se jedná o přirozený faktor. Tvrdí, že z nějakého důvodu chlupy máme, dala nám je příroda, tak to tak má být. A je to tak správně.

Zdroj: The Sun, Daily Mail

Oblíbené