Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Mrzí mě, že je můj otec zděšený, ale má práce mě baví, tvrdí modelka z OnlyFans, která má 300 milenců za rok

Hvězda pro dospělé, Annie Knight, byla nazvána nejžhavější a sexuálně nejaktivnější ženou v Austrálii. Po velkém poprasku na sociálních sítích se její otec dozvěděl, že má účet na OnlyFans. Byl zděšený, ale jeho dcera se tím nenechala odradit. Není to jediná překážka, které musela čelit.

Publikováno

dne

Hvězda pro dospělé, Annie Knight, byla nazvána nejžhavější a sexuálně nejaktivnější ženou v Austrálii. Po velkém poprasku na sociálních sítích se její otec dozvěděl, že má účet na OnlyFans. Byl zděšený, ale jeho dcera se tím nenechala odradit. Není to jediná překážka, které musela čelit.

Annie se nedávno dostala do povědomí médií poté, co prozradila, že ji vyhodili z práce po pouhých pěti dnech. Šéfům a kolegům vadil její účet na OnlyFans. O své zjištění se samozřejmě nezapomněli podělit na sociálních sítích. Kvůli tomu se o celé situaci dozvěděl i otec Annie, Simon Knight.

Věděl, že pracuje na sociálních sítích, ale sexuální kariéru své dcery doposud nezaznamenat. I když byl zděšený, Annie si svou cestu prosadila a všem haterům poslala jednoslovnou odpověď. Koneckonců to není poprvé, co se musela bránit.

Výpověď obsahovala nahé fotografie

Daily Mail uvedl, že obdržela e-mail s oznámením o ukončení pracovní smlouvy, který obsahoval snímky z obrazovky z OnlyFans. Společnost sdělila, že sdílela online pornografické fotografie, které by mohly pošpinit jejich pověst a plno dalších důvodů, které souvisely s erotickým obsahem.

Šestadvacetiletá modelka také přišla o velké množství přátel, jakmile zjistili, čím se začala živit. Dle jejích slov tak poznala opravdové přátele, protože ti jí zůstali. Nemá prý čas na povrchní vztahy a tohle bylo aspoň zkouškou, s kým má smysl trávit čas a s kým ne.

Pravé potěšení? Pět milenců denně!

Médiím také sdělila, že spí s 300 muži nebo ženami ročně. Tato činnost jí prý přináší velké potěšení. Ráda zkouší nové věci. Tvrdila, že někdy spí i s pěti lidmi denně a vyhledává je na online seznamkách. Nemusí tedy jít jenom o její zákazníky.

Za toto sdělení samozřejmě také dostala velké množství krutých komentářů, které hanily její sexuální život. Opět to nebyla procházka růžovou zahradou, ale situaci ustála. Zdá se, že si postupem času vybudovala hroší kůži.

Vydělává 42 milionů ročně

Není ani divu, když ji její “koníček“ vydělává v přepočtu 42 milionů ročně. S platformou nejprve začala kvůli tomu, že si chtěla koupit dům. Nikdy jí nenapadlo, že bude tak úspěšná a práce ji bude natolik naplňovat. Navíc jak zjistila, že si zvládne vydělat takové velké peníze, většina ostatních prací pro ni přestala mít smysl. V současné době vlastní již mnoho nemovitostí a s nákupem určitě nekončí.

Když sdílí své zkušenosti s OnlyFans, jedinou nevýhodu vnímá v trollingu. „Jediná věc, která je na hov**, je všechna ta nenávist, která na vás z online světa vystupuje. Většinou mi hrozné věci říkají muži a kritizují můj vzhled. Tvrdí, že mám masivní čelo, to je jejich oblíbený komentář, „ řekla Annie pro Mirror.

Zdroj: Daily Mail, Mirror

Oblíbené