Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Měla jsem problémy s plodností, teď předpovídám, kdy cizí ženy otěhotní

Třicetišestiletá Jemma Brookes se zabývá spiritualitou od svých sedmi let. Už v té době si uvědomila, že má specifické dovednosti, které nikdo jiný v jejím okolí neměl. Uměla být vnímavější k věcem, kteří ostatní neuměli. Postupem času se její dovednost vyvíjela a měnila. Nyní odhalila, že dokáže předpovědět, kdy neznámá žena otěhotní.

Publikováno

dne

Třicetišestiletá Jemma Brookes se zabývá spiritualitou od svých sedmi let. Už v té době si uvědomila, že má specifické dovednosti, které nikdo jiný v jejím okolí neměl. Uměla být vnímavější k věcem, kteří ostatní neuměli. Postupem času se její dovednost vyvíjela a měnila. Nyní odhalila, že dokáže předpovědět, kdy neznámá žena otěhotní.

Stala se specifickým druhem média, kterým v minulosti nebyla. Vždy prý uměla kontaktovat duchy, ale teď se dovednost posunula do jiné roviny.

Jemma začala využívat svůj talent k předpovídání, kdy budou mít páry své potomky. Věří, že pro to má šestý smysl. Umí i říct přesný měsíc narození miminka. Její dar jí také pomohl zvládnout vlastní boj s neplodností a díky tomu se mohla posunout na jinou úroveň svých dovedností.

Neplodnost mi v mnoha ohledech pomohla

Čtyři roky jí trvalo, než konečně otěhotněla. Nakonec přišla dvojčata Atlas a Asem. Nyní je jim šest let. Poté se na ní usmálo štěstí ještě jednou v podobě krásné holčičky Halo.

Jemma tvrdí, že zhruba třetina jejích klientů se zabývá otázkami těhotenství a plodnosti, zatímco ostatní se chtějí dozvědět něco o své kariéře a štěstí. Za soukromá sezení si účtuje v přepočtu lehce přes 2 000 Kč, za skupinová sezeni něco kolem 1 500 Kč.

Bývalá kosmetička řekla pro Daily Star: „Vždycky jsem dokázala předvídat, prostě to cítím. Nedávno, když jsem procházela Facebookem, jsem viděla fotku mé kamarádky a prostě jsem nějak věděla, že je těhotná. Hned jsem jí poslala zprávu. Další den potvrdila, že je těhotná, jelikož si udělala test. Byl pozitivní – byla z toho opravdu vyděšená.“

Nikdo nechce slyšet smutné zprávy

„Když vidím, že jsou ženy zoufalé, ale necítím u nich žádnou plodnost, váhám odpovědět, protože nechci být tím, kdo přináší špatné zprávy. Pokud cítím riziko potratu, obvykle to nepředávám, protože to není příjemné slyšet,“ tvrdí medium.

 „Ale pokud dostanu přesvědčivý pocit ohledně plodnosti, říkám ho a snažím se být co nejkonkrétnější ohledně termínu a pohlaví. Na konci mi často řeknou, že to bylo jedna z věcí, o kterých chtěly vědět,“ dodává Jemma.

Jemma většinu svého života nechtěla mít děti – hlavně proto, že předpověděla, že bude mít problémy s početím. Poté, co se čtyři roky snažili založit rodinu, se jim jedno z embryí ujalo během IVF. Jemma prodělala potraty a mimotělní těhotenství, což prý činí její předpovědi ještě významnějšími.

V období těhotenství třetího dítěte, holčičky, která je nyní šest měsíců stará, Jemma předpověděla, že bude muset podstoupit císařský řez, a také přesný měsíc narození, ještě předtím, než otěhotněla.

Jemma vždy dokázala komunikovat s duchy, ale teprve ve svých 21 letech začala opravdu pracovat jako věštkyně a hovořit s lidmi, kteří zemřeli. Předtím byla kosmetičkou a spojovala tyto dvě činnosti, nabízející věštění s kosmetickými službami, dokud se plně nezaměřila na svou duchovní stránku.

„Nedávno přišla jedna z bývalých klientek a všem sdělila, že jsem přesně předpověděla její těhotenství, což bylo moc hezké slyšet,“ zakončuje svou výpověď.

Zdroj: Daily Star, Instagram

Oblíbené