Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Mám o 37 let staršího přítele a lidé se mi za to smějí. Nikdy bych neměnila

Věkový rozdíl ve vztazích je stále běžnější, ačkoli může vzbudit běžné stereotypy a předsudky. Jedna mladá dívka však odmítá nechávat se omezovat negativními komentáři a dokazuje, že její starší přítel jí poskytuje ten nejlepší život. Jejich rozdíl je neuvěřitelných 37 let.

Publikováno

dne

Věkový rozdíl ve vztazích je stále běžnější, ačkoli může vzbudit běžné stereotypy a předsudky. Jedna mladá dívka však odmítá nechávat se omezovat negativními komentáři a dokazuje, že její starší přítel jí poskytuje ten nejlepší život. Jejich rozdíl je neuvěřitelných 37 let.

V poslední době se tato odvážná slečna nechala slyšet a vidět na sociálních médiích, kde předvádí své štěstí a odolává nevraživosti závistivců. Její přítel je o několik desítek let starší než ona, což je nepochybně bod zájmu pro mnohé. Nicméně, namísto toho, aby se snažila vysvětlit nebo bránit své rozhodnutí, ona prostě ukazuje své štěstí.

V jednom z videí, které zveřejnila, zmínila komentář, který dostala kvůli věkovému rozdílu mezi ní a jejím partnerem. Komentář zněl: „Když mu bylo 37 let, ty jsi byla mimino.“ Místo slovního vysvětlení se mladá žena rozhodla, že nechá mluvit činy. Vyfotila se, jak drží dva zdvižené prostředníčky symbolizující svou nezávislost a odmítání se starat o vše negativní.

Je zjevné, že si goldenred_gurl nikým nenechá vzít nebo jakkoli pokazit svůj pocit štěstí. Její fanoušci ji za to obdivují a velmi podporují v tomto odvážném rozhodnutí. Další z komentářů chtěl poslat povzbuzující slova, která zněla: „Je mi 23 a mému partnerovi 65. Prožíváme ty nejlepší časy.“ Odpověď na to byla jasná: „Užívejte si život naplno! Vaše štěstí a jeho štěstí je přesně to, co se hlavně počítá.“

Raději budu miláčkem staršího muže, než být bláznem mladého muže

Mnoho dam se podělilo o své zkušenosti se staršími muži. Komentáře nebraly konce. Padla i četná moudrá slova jako například: „Raději budu miláčkem staršího muže, než být bláznem mladého muže.“ Další komentář zněl: „Miluji to! Starší muž, který už prošel všemi fázemi a chce být šťastný!“

Mladá slečna dále neváhala na účtu sdílet, jakým způsobem o ni její starší přítel nádherně pečuje. Ve videu, které nasdílela, s ním tančí na tropické pláži. Obdivuje partnerův luxusní životní styl a jeho schopnost ji rozmazlovat. A navzdory všem předsudkům, oba se zdají naprosto šťastní, spokojení a zamilovaní.

Statistiky naznačují, že věkové rozdíly ve vztazích nejsou tak výjimečné, jak se může na první pohled zdát. Dle informacích The Sun má téměř 40 % dospělých zkušenosti s věkovým rozdílem deseti let nebo více. V průzkumech se ukázalo, že 57 % nezadaných by bylo otevřeno vztahu s někým starším o deset let, zatímco 49 % by neváhalo chodit s někým o deset let mladším.

„Momentálně jsem vdaná s jedním, tím nejlepším! Tohle je náš 6. rok! Řekla jsem mu, že pokud si ho Bůh vezme dříve. Půjdu za jeho věkově stejně starými kamarády,“ vtipkovala jedna žena v komentářích.  

V každém případě se mladá žena rozhodla ignorovat předsudky a dát jasně najevo své city. Podle ní se skutečně počítá jen láska, kterou sdílí se svým partnerem. A kdo by jí nezáviděl takové štěstí?

Zdroj: The Sun, Briefly, Tiktok

Oblíbené