Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Mám dvojčata, která se narodila v odlišném dni, měsíci i roce

Zázraky se dějí! Matka dvou dětí, Kali Jo Scottová, má dvojnásobný důvod k oslavě. Porodila svá dvojčata, krásné holčičky, v různých dnech, dokonce i v různých měsících a letech. Jak je něco takového vůbec možné?

Publikováno

dne

Zázraky se dějí! Matka dvou dětí, Kali Jo Scottová, má dvojnásobný důvod k oslavě. Porodila svá dvojčata, krásné holčičky, v různých dnech, dokonce i v různých měsících a letech. Jak je něco takového vůbec možné?

Vysvětlení je jednoduché. Jak uvedlo The Sun, devětatřicetiletá žena svou první dceru Annie Jo porodila ve 23:55 dne 31. prosince a její druhé dítě přišlo na svět o pár minut později. Elffie Rose má datum narození v 00:01 dne 1. ledna. 

Rodiče nejdříve předpokládali, že se jim holčičky narodí až v lednu. Vzhledem k náročnému průběhu těhotenství lékaři stanovili termín císařského řezu na leden. Ale dvojčata měla úplně jiné plány a vůbec je nezajímalo, co si o tom myslí ostatní.

Narozeniny v jiný den, měsíc i rok

Vstoupily do světa po svém a ve velmi originálním stylu. Takhle o nich přece nikdo nemůže říct, že jsou stejné. Když má každá jiný termín porodu. Malé dívky budou v budoucnu i oslavovat narozeniny v jiný okamžik.

Kali Jo a otec dětí Cliff Scott neskrývají nadšení, i když se děti narodily o pár týdnů dříve. Obě dívky během narození vážily kolem 2,5 kg. Kali Jo musela být hospitalizována dříve, jelikož měla vysoký krevní tlak. Lékaři proto byli obezřetní a nechtěli ohrozit její zdraví ani zdraví dvojčátek.

Už během kontroly si pár z Texasu uvědomil, že by jejich dvojčátka mohla být novoročními dětmi. Byl by to nádherný způsob, jak oslavit Nový rok. „Miluji jedinečný aspekt toho, že mohou začít život s trochou individualismu a originality přímo v začátku,“ řekla Kali Jo po porodu.

Lékaři z Texas Health Presbyterian Hospital Denton se rozhodli provést císařský řez na Silvestra, což vedlo nakonec k jedinečnému narození dvojčat. I v tomto důsledku se mohou holčičky pyšnit každá jiným datem narození.

Annie Jo byla posledním novorozencem narozeným koncem roku, zatímco Effie Roce byla prvním novorozencem nového roku. Maminka později dodala, že jejich přátelé vtipkovali, že by se něco takového mohlo stát, ale nikdy by je nenapadlo, že se to opravdu splní.

Narozeniny na Silvestra i Nový rok

„Odteď bychom měli toto období začít slavit úplně jinak. Jedno dítě bude slavit narození na Silvestra, tedy konec starého roku, a druhé bude vítat vstup nového roku na Nový rok,“ řekla nadšená maminka. „Už teď to miluji, myslím, že je to vtipné, originální a zábavné,“ dodala.

Kali se s touto zprávou podělila se svou rodinou i přáteli: „Cliff i já jsme tak hrdí, že Vám můžeme představit Annie Jo a Effie Rose Scott! Annie byla posledním dítětem v roce 2022 v 23:55. Poté byla Effie prvním dítětem, které se narodilo v roce 2023 v 00:01! Obě přišly na svět zdravé, šťastné a vážily 2,5 kg. Jsme tak nadšení, jaké nás čeká dobrodružství!“

Zdroje: The Sun, NDTV, NY Post

Oblíbené