Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Lovím staršího muže, ale nejsem zlatokopkou. Pouze chráním jiné ženy, tvrdí mladá influencerka

Cat-fishing je obvykle považováno za negativní taktiku seznamování. Jedná žena však odhalila, jak pomocí svého falešného profilu zjistila více o životě jednoho záhadného muže, který si říkal Howard. Klamal na sociálních sítích ženy, tak se mu Canadian Kels rozhodla pomstít velmi neobvyklým způsobem.

Publikováno

dne

Cat-fishing je obvykle považováno za negativní taktiku seznamování. Jedna žena však odhalila, jak pomocí svého falešného profilu zjistila více o životě jednoho záhadného muže, který si říkal Howard. Klamal na sociálních sítích ženy, tak se mu Canadian Kels rozhodla pomstít velmi neobvyklým způsobem.

Překvapivě tento příběh nezačíná touhou po snaze ulovit charismatického partnera. Opravdu zde v prvopočátku nešlo o randění nebo seznámení. Tiktokerka Canadian Kels si vytvořila falešný profil ze zvědavosti. Chtěla zjistit, jak funguje síťový marketing, známý také jako MLM.

Lidé zapojení do těchto kontroverzních pyramidových praktik jsou často povzbuzování k tomu, aby prodávali produkty svým blízkým. A ideálně je později do systému také naverbovali. I když se influencerka nikdy nezapojila, pravidelně procházela MLM skupiny na sociálních sítích a používala je jako zdroj pro svá virální humorná videa.

Starší muž nabízí velké sídlo pro mladé ženy

Během svých toulek po skupinách, natrefila na muže jménem Howard, který zásadním způsobem změnil způsob hry. Starší muž tvrdil, že on a jeho žena byli zapojeni do schématu MLM. Jelikož jeho žena již bohužel umřela, žije sám ve svém velkém sídle poblíž Atlanty.

A vzhledem k tomu, že by rád uctil památku své ženy, která MLM zbožňovala, otevírá svůj domov ženám, které se chtějí v dané oblasti zdokonalit a pořádat například kurzy nebo jiné sešlosti. Howard se zdál být zhmotněním dobroty.

Dle The Sun si Canadian Kels samozřejmě velmi brzy uvědomila, že Howard nehraje čistou hru a půjde o nějaký podvod. Proto se rozhodla jako špion proniknout do jeho světa a vymyslet plán pomsty. Neodmítla jeho nabídku a pokračovala dál v jejich společné konverzaci, aby se dozvěděla víc o jeho reálném životě. Uvědomovala si, že může být potenciálně nebezpečný pro jiné ženy.

Manželka stále žije, Howard je podvodník

Začala neznámému muži posílat zprávy, jak si váží jeho nabídky. Že je v současné době málo lidí, kteří jsou tak hodní jako on. Jeho nabídku vychvalovala do nebes. Společně si vyměnili i hlasové zprávy.

Odhalení netrvalo dlouho. Neježe jeho domovem nebylo žádné sídlo, ale jeho žena je stále na živu a mají spolu čtyři dcery. Dokonce zjistila, že je jeho žena konzultantkou a nabízí možnost i online schůzek. Jak vyšetřovatelka postupovala? Rezervovala si on-line schůzku s jeho manželkou.

Říct nebo neříct o všem manželce?

Na svém účtu sdílela, že musí vymyslet nějaký zajímavý způsob, jak se mužovi pomstít. Má na to prý omezený čas, pak bude totiž hovořit s jeho ženou. Zeptala se proto sledujících na svém účtu. Internet opět nezklamal a pod videem se objevilo plno komentářů s nápady.

Neposkytujte mu žádné informace o svých přátelích. Na poslední chvíli zmiňte, že jeho žena je jedním z vašich přátel, který moc rád přijde do jeho sídla,“ navrhl jeden z komentujících.

„Pošlete mu fotky oblečení, které byste ráda nosila a požádejte ho, aby si vybral své oblíbené kusy. A pak mu řekněte, že si je nemůžete dovolit a jestli by vám je pořídil. Třeba z něho můžete i něco vytřískat,“ říká další.

Influencerka prozatím nesdílela výsledek své pomsty. Tak budeme doufat, že se manželka o všem dozví a Howard přestane lovit cizí ženy na sociálních sítích.

Zdroj: The Sun, TikTok, Instagram

Oblíbené