Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Lidé si myslí, že jsem dalším dítětem mého muže. Řeči ostatních mě ale nerozhodí

Publikováno

dne

Pravá láska nezná věk ani hranice – to je něco, co platí i pro tento pár. Ellie našla muže, který je o více než 20 let starší než ona. Na sociálních sítích mají mnoho kritiků. Lidé si dokonce myslí, že je jeho dcera!

Ellie Liptrotové je 20 let a jejímu partnerovi Markovi je 43 let. Spolu jsou už více než dva roky a zdá se, že jejich vztah kvete. Nejenže spolu žijí, ale mladá Ellie se stala i hrdou nevlastní matkou Markových dvou dětí, se kterými často sdílí fotky na sociálních sítích.

Jak uvádí The Sun, během svátků má Ellie plné ruce práce s přípravami a nákupem dárků pro své nevlastní děti, stejně jako s překvapeními pro ně. Například nejmladšímu dítěti v rodině naplnila misku sladkostmi. Předpokládá, že mu vydrží jen chvíli, ale radost udělá.

Je jejich láska trapná?

Ve volném čase si Ellie, která vydělává prodejem oblečení, ráda vaří a udržuje si dobrou kondici, což má společného se svým 43letým partnerem. Jejich vztah se zdá být naprosto ideálním, i když ne všichni s ním souhlasí. Dokonce i tvrdí, že Mark nemá co dělat s někým, kdo je o 20 let mladší. Někdo se dokonce nebojí i dodat, že je jejich láska trapná.

Účet na TikToku přilákal pozornost stovek kritiků, z nichž někteří tvrdí, že nedokáže dělat rozumná rozhodnutí, protože ještě nemá dostatečně vyvinutý mozek. Považují ji za dítě.

Jakmile Ellie zveřejnila roztomilou fotku rodiny, která spolu tráví čas, desítky znepokojených uživatelů to komentovalo slovy, že vypadá, jako by mohla být i jeho dcera. „Upřímně jsem si myslela, že jsou to všechno jeho děti,“ napsal jeden člověk.

„Nesnažím se být vtipný, ale vypadá to jako den strávený s jeho třemi dětmi,“ dodal další. „To je děsivé, vypadá jako tvůj starý otec,“ řekl čtvrtý komentující.

„Měla bys chodit na univerzitu, poznávat kamarádky, budovat si kariéru, ne vychovávat děti 43letého muže. To je tak neuvěřitelně smutné,“ radil Ellie jeden ze sledujících. Ale navzdory tomu, co říkají kritici, tak se zdá, že nevlastní maminka si z negativních poznámek nic nedělá.

„Vůbec mě to netrápí, je zábavné, jak lidé tráví svůj čas přemýšlením o mně. Mám ty nejlepší přátele, kariéru a společenský život, stejně jako partnera, za vše jsem moc vděčná,“ odpověděla nedávno všem nepřejícím kritikům.

Nevlastní maminkou ve 20 letech

I když Ellie neposkytla mnoho podrobností o svém vztahu se 43letým mužem, vypadá to, že se o obsahu komentářů doma baví a dost se u toho nasmějí. Nedávno totiž sdílela video, ve kterém se smíchem řekla, že se narodila, když byl její muž již dospělý. Naštěstí má toto duo s věkovým rozdílem i velkou podporu od dalších nevlastních matek.

„Mám 21 let a jsem nevlastní matkou 3 dětí. Je to ta nejtěžší věc na světě, ale nevyměnila bych to za nic na světě,“ sdílela jedna dáma.

„Nevlastní matkou jsem se stala ve svých 18 letech a nevyměnila bych to za nic na světě. Po 22 letech jsme stále spolu a máme dvě vlastní děti,“ zastala se Ellie další z žen.

„Všichni jsou tak urputní, ale ona si žije svůj život. Považuje to za správné. Nakonec je přeci šťastná a zbytek rodiny také! Dělá úžasnou práci,“ krásně podpořil komentující.

Zdroj: TikTok, The Sun, joe.co.uk

Oblíbené