Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Jsem stejně stará jako má nevlastní dcera. Spolu si užíváme

Mámě Najlah Malott a její nevlastní dceři Carisse Malott je 28 let a staly se z nich skvělé kamarádky. Mnoho lidí ani nečekalo, že by spolu mohly tak dobře vycházet, ale opak je pravdou. Všechno hraje v jejich prospěch.

Publikováno

dne

Mámě Najlah Malott a její nevlastní dceři Carisse Malott je 28 let a staly se z nich skvělé kamarádky. Mnoho lidí ani nečekalo, že by spolu mohly tak dobře vycházet, ale opak je pravdou. Všechno hraje v jejich prospěch.

Obě kamarádky mají stejnou vášeň, kterou je posilovna. Svá videa sdílejí na Tik Toku a mohou se chlubit 60 tisíci sledujícími. Holky spolu pózují u vzpěračských stojanů a oblékají si opravdu sexy outfity.

Máma a dcera se mohou chlubit svými postavami

Ukazují své dokonalé postavy a mohou se hrdě pochlubit tím, jak silné pouto mezi nimi vzniklo. V komentářích k videu také sdílejí, že je nerozhodí žádná kritika. Dcera mámě dokonce veřejně vzkazuje, že ji velmi miluje.

Jejich silný vztah není problém ani pro ostatní členy rodiny a silné přátelství holek podporují. Najlah řekla, že si myslí, že vyhrála přímo rodinnou loterii, když si vzala chlapa, který má stejně starou dceru, jako je ona sama.

Děvčata ve svých videích sdílejí roztomilé tanečky, špulí své zadečky, objímají se a tváří se velmi spokojeně. Jde vidět, že si spolu opravdu padly do noty a společný koníček je naplňuje.

Holky si spolu užijí spoustu zábavy

Najlah také prozradila, jaké je pro ni mít dceru ve věku, jak je ona sama. Cítí, že je to jako oheň a dcera jí vlévá životní energii do žil. Užívají si spolu opravdu hodně zábavy, která pobaví i jejich fanoušky.

Holky prozradily, že je až šílené, jak se spolu dokážou pobavit. Jejich fanoušci je v každém videu podpoří záplavou komentářů. Například Kathy vzkazuje: „Mladé královny, jsem tak šťastná, že jsem se připojila. Je to zvláštní pouto.“

Trishamark k videu píše: „Krásné dámy, miluji to.“ A Yolanda se ptá: „Kdo je máma?“ Mandy dokonce děvčatům nabízí spolupráci: „Páni! Vypadáte nádherně. Rádi bychom s vámi navázali spolupráci.“

Fanoušci vidí moc rádi, že tak mladá máma a dcera ve stejném věku, spolu opravdu skvěle vycházejí. V dnešní době je to vzácnost a holky si to moc dobře uvědomují.

Zdroje: The Sun, Tik Tok, redakce

Oblíbené