Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Jsem plus-size s prsy 85E. Lidé říkají, že jsem příliš tlustá, abych se oblékala vyzývavě. Nemyslím si to, tvrdí modelka

Karla Montolio patří mezi plus size modelky, které svými videi na sociálních sítích podporují hnutí body positivity. Milují své tělo, i když nezapadá do standardů současné krásy. Své nadšení si rozhodně nenechají sebrat negativními komentáři, lidem vždy vrací úder zpět.

Publikováno

dne

Karla Montolio patří mezi plus size modelky, které svými videi na sociálních sítích podporují hnutí body positivity. Milují své tělo, i když nezapadá do standardů současné krásy. Své nadšení si rozhodně nenechají sebrat negativními komentáři, lidem vždy vrací úder zpět. Rády se točí ve vyzývavém oblečení a nemají problém sdělit veřejnosti své míry.

Propagace obezity nebo neškodné přijetí vlastního těla? Těžko říct. Každý má jiný názor. V současné době je hnutí body positivity velmi diskutovaným tématem. Soustředí se totiž na přijetí vlastního těla, ať už je jakékoli. Primárně zpochybňuje současné trendy krásy a snaží se v lidech vzbudit lásku k jejich vlastnímu tělu.  

Problém nastává v momentě, kdy z jednoho extrému přejdeme do druhého. Z vyhublých modelek k obézním ženám. Ani jedna varianta není zdravá a v pořádku. Ale má společnost právo jim do toho mluvit? A to hlavně v případě, pokud se ve svém těle cítí dobře?

Na tuto otázku zná odpověď plus-size modelka Karla Montolio. Na sociálních sítích sdílí videa, ve kterých jednoznačně ukazuje, jak zbožňuje své tělo. I když rozhodně nesplňuje standardy současných krásek.

Ptala jsem se tě na názor? Nepamatuji si!

Jelikož kritiku své postavy slyší neustále, ve velkém množství videí se vůči nim vymezuje. Negativní komentáře označuje za směšné a už si z nich dělá spíše srandu. Svůj životní styl rozhodně měnit nebude, protože se tak cítí dobře. Přijde si svůdná, atraktivní a přirozená.

Některý komentář směřoval i k tomu, jakým způsobem se obléká. Označuje ji za nesoudnou, když je schopná si s takovými kily navíc vzít upnuté oblečení, které vše ještě zvýrazní. „Když někdo říká, že jsem příliš tlustá, abych něco nosila. Zeptám se, jestli si pamatuje, kdy se ptala na jeho názor? Že ona si to také nepamatuje,“ směje se Karla do kamery na svém TikToku.

90-60-90? Rozhodně ne, ale i tak své tělo zbožňuje!

Některé ženy mají nepříjemný pocit, když musí říkat své míry u lékaře, ale Karla se nebojí vše zveřejnit na sociálních sítích a ještě dodat velikost podprsenky. Není to dostatečný důkaz, že je se svým tělem naprosto spokojená?

Vysoká je kolem 153 cm a velikost podprsenky má 85E. Pas má 107 cm, boky 125 cm a paže 42 cm.

Jak udává The Sun, mnoho komentářů jí ale vyjádřilo podporu, načež mnoho žen také zmínilo, že má podobné míry. Ale samozřejmě jedním dechem dodaly, že s tím nejsou tak v pohodě a určitě se oblékají jinak nebo často přemýšlí nad změnou životního stylu.

Stejně jako někteří muži posílali zamilované smajlíky a obdivovali její křivky, jiní zděšeně komentovali její videa a prosili, ať už nikdy nic podobného nezveřejňuje a raději si jde třeba zaběhat.

Zdroje: The Sun, TikTok

Oblíbené