Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Jsem plus-size a jsem na to hrdá! Nemusím se omezovat a mám každého chlapa, kterého chci, tvrdí modelka

Aaliyia Rogersová je plus-size modelkou, která je na své křivky hrdá a ráda se chlubí na sociálních sítích. Schytává mnoho negativních komentářů, ale nic s z toho nedělá. Nemyslí si, že je velká nebo tlustá, ale má konečně pořádné tvary, za které se ženská přece nemusí stydět.

Publikováno

dne

Aaliyia Rogersová je plus-size modelkou, která je na své křivky hrdá a ráda se chlubí na sociálních sítích. Schytává mnoho negativních komentářů, ale nic s z toho nedělá. Nemyslí si, že je velká nebo tlustá, ale má konečně pořádné tvary, za které se ženská přece nemusí stydět.

Aaliyia pochází z Atlanty v USA. Mnoha žen by se za její postavu styděla, ale ona se ji rozhodla jednoznačně milovat. Ani ji nezaskočí negativní kritika, kterou na sítích každý den schytává. Tvrdí, že ji nic z toho netrápí, protože je přesvědčená, že může mít každého chlapa, kterého by si přála.

Dámy, nestyďte se!

Jak uvádí The Sun, sebevědomá modelka má velikost 26-28 (i když se může zdát větší) a na svých sociálních sítích pravidelně sdílí klipy plné sebelásky. Pózuje v topech a upnutých šatech. Nebojí se ani módních experimentů. Jednoznačně se za svou postavu nestydí.

Je velmi pyšná na své velké poprsí, které ve všech videoklipech hraje hlavní roli. Snaží se oblékat tak, aby prsa vynikla a získala největší pozornost. Dále dává prostor neobvyklým střihům a pestrobarevným outfitům.

Na svém TikTok účtu má velkou fanouškovskou základnu, která momentálně sčítá kolem 470 tisíc sledujících. Na Instagramu má 97 tisíc sledujících. Samozřejmě používá i další sociální sítě jako například Youtube.

@_abeauty4

Prettylittlething Haul ✨ @prettylittlething . 1st Outfit: CMQ1111 & CMQ1110 . 2nd Outfit: CMW2862 & CNE5092 . 3rd Outfit: CMS6627 #plt #plthaul #prettylittlething #prettylittlethinghaul #plussize #plussizeedition #plussizefashion #prettylittlethingtryonhaul #haul

♬ Water by Tyla – Tyla

Jak už to tak bývá, uživatelé sítí se v komentářích rozdělí do dvou neslučitelných tábor. Jedni kritizují, druzí chválí. Láskyplné a obdivné komentáře střídají nadávky, posměšky nebo rady na hubnutí.

Jeden uživatel napsal: „Chci vám říci, že potřebujete zhubnout… je to pro vaše vlastní zdraví. Myslím to dobře. Musíš změnit svůj život.“ Druhý zase tvrdil: „Vím, že sníš celý bufet.“

Buďte na sebe pyšné!

Svým exhibicionismem by Aaliyia chtěla sdělila, že má člověk své vlastní tělo vnímat pozitivně. Naučit se mít rád sám sebe, přesně tak jak narostl. Někdo má velký nos, málo vlasů a někdo hodně přibírá. Život je krátký na to, aby se člověk pořád jenom omezoval a trápil.

Ráda by svými příspěvky také inspirovala ostatní ženy, aby se za svá těla přestala stydět a náležitě si své křivky užívaly. Sama je totiž důkazem toho, že i plus size modelka se může velmi dobře uživit, být populární a získat partnera.

Zdroj: TikTok, The Sun

Oblíbené