Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Jsem jednou z nejmladších babiček ve Velké Británii, pořád po mně chtějí občanku, tvrdí 34letá modelka z OnlyFans

Rachel McIntyre se ve 34 letech stala jednou z nejmladších babiček ve Velké Británii. Koncem července přivítala své první vnouče. Její dcera otěhotněla v 17 letech, jí bylo kdysi pouhých 15 let.

Publikováno

dne

Rachel McIntyre se ve 34 letech stala jednou z nejmladších babiček ve Velké Británii. Koncem července na svět přivítala své první vnouče. Její dcera otěhotněla v 17 letech, jí bylo kdysi pouhých 15 let.

Modelka z OnlyFans sdílela radostnou zprávu na sociálních sítích. V komentářích si mohla přečíst, že si lidé babičku rozhodně představují úplně jinak nebo dostala plno blahopřání k novému přírůstku. Někteří si totiž mysleli, že to je její novorozeně.

Dle Daily Mail Rachel poprvé otěhotněla, když jí bylo 15 let. Moc dobře si je vědoma toho, jak je to náročné, být tak mladou matkou na plný úvazek, i když její dcera porodila v mnohem vyšším věku, než kdysi ona.

„Mé dceři bylo teprve 17, proto jsem byla velmi šokovaná, když jsem se dozvěděla, že je těhotná. Postupně jsem ale začala být nadšená. Ujistila jsem ji, že ji samozřejmě se vším pomůžu a podpořila ji,“ nechává se slyšet Rachel.

Pouhých 17? Těhotenství dcery mě velmi překvapilo!

Modelka dále tvrdí, že je hodně lidí překvapeno, že jsou matka a dcera. Většinou se překvapeně pořád ujišťují, zda nejsou sestry a nejedná se o nějaký vtip. Pokud jim teď navíc ještě řekne, že už je babičkou, nikdo jí nevěří. Jsou vždy v šoku.

„Pokaždé mě žádají o průkaz totožnosti, jelikož vypadám velmi mladě. Na jednu stranu to je otravné, ale snažím se to vnímat také jako kompliment,“ říká Rachel.

Vnučka se narodila přesně 25. července 2023 a Rachel byla dokonce přímo u porodu. Novou roli babičky si velmi užívá, ale musí přiznat, že bylo sledování porodu její dcery velmi stresující. Měla o ní strach a nevěděla, jak by mohla pomoci.

Během porodu jsem o dceru měla strach

Porod vnímala celkově velmi nepříjemně, protože jí přišlo děsivé, že tak mladé dítě musí něčím takovým procházet a vzpomínala i na svou dřívější zkušenost s porodem. Rachel je matkou dvou dcer, mladší je 10 let.

Velkou úlevou celé rodině je malé miminko, které je prý naprosto zlaté. Pláče pouze výjimečně a pokud má hlad nebo chce spát, vydává jenom lehké zvuky. Takže její dcera to s ní má zatím opravdu jednoduché a za odměnu.

Zdroj: Daily Mail, TikTok

Oblíbené