Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Jsem babička, která pravidelně cvičí. Lidé obvykle nedokážou uhádnout můj věk

Nikdy není příliš pozdě následovat své sny a vášně. Jedna žena to dokázala svým houževnatým tréninkem ve sportovní kulturistice. Máte pocit, že je to sport pouze pro mladé? Ani náhodou! 61letá Mel Vás vyvede z omylu.

Publikováno

dne

Nikdy není příliš pozdě následovat své sny a vášně. Jedna žena to dokázala svým houževnatým tréninkem ve sportovní kulturistice. Máte pocit, že je to sport pouze pro mladé? Ani náhodou! 61letá Mel Vás vyvede z omylu.

Profesionální kulturistka ve svých 61 letech řekla, že lidé nechtěli nikdy věřit tomu, kolik jí je doopravdy let. Mel (@gma_goodmommi) sdílela video se svými sledujícími na TikToku, primárně vzniklo jako reakce na výzvu Good Knees.

Ve videu NPC soutěžící v disciplíně wellness tančí a doslova se vznáší v kožené bundě a růžových kozačkách nad kolena s vysokými podpatky. Navíc zvládá pózy, ze kterých by se i většina mladších lidí ani nezvedla, natož se svůdně vrtěla.

V dalším videu tvůrkyně Mel vtipkovala o svém věku: „Našla jsem její profil. Říkají, že jí je přes 60 a ona to stále má, uvidíme…“ řekla. Odkazuje na svůj mladistvý vzhled a kondici, u které by se očekávalo, že v jejím věku nebude tak výborná.

Hrdá babička 6 vnoučat ukázala fotku sama sebe, aby odhalila, že to opravdu stále má, tedy že taková opravdu je. Lidé se snažili ve svých komentářích vyjádřit své myšlenky na její videa. I když se jim nepodařilo doslovně  vyjádřit svůj úžas. Většina odmítala uvěřit, že je ve svých 61 letech tak živá a krásná.

„Ach neeee, nevěřím, že je ti přes 60… opravdu to není vtip? Jsi tak krásná,“ řekl jeden komentář. „Není možné, že je to tvůj skutečný věk!!! Ale pokud ano, tak ho nosíš s grácií, to dost závidím a doufám, že budu vypadat podobně“ řekla další komentující.

„Jste skvělá, jste první ženou, která udělala výzvu, aby předala svou krásu dál,“ nešetřil lichotkami jeden muž. „Opravdu nádherná a půvabná. Většina žen takto nevypadá ani ve 30 letech,“ dodal další.

Virální výzva Good Knees (Dobrá kolena)

Tento trend začal po vydání písně od zpěváka Cntry na TikToku. Taneční výzva Good Knees se rozjela poté, co umělec sdílel video, ve kterém ukazuje úryvek jeho nové písně.

Text písně zní takto „Dvě ruce nahoru, drž je nahoře. Dvě ruce nahoru, drž je nahoře. Vezměte to na podlahu. Vezměte to na podlahu. Dobrá kolena, dobrá kolena.“

Původní video Cntry s podrobnostmi o pohybech se stalo virálním s více než 7 miliony zhlédnutí, i když je nyní smazáno. Uživatelé však od té doby sdílejí videa, na kterých předvádějí tanec Good Knees.

Zdroj: TikTok, The Sun, Dexerto

Oblíbené